IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

"С цялото си сърце" Борисов подкрепя АЕЦ Белене


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

30
Мефистофел
преди 14 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
Аз също съм убеден, че "баварските" инвеститори, които ще доведе Меркел са руски евреи и офицери. А консултанта на БЕХ е пак свързан с предния консултант по проекта и т.н.
отговор Сигнализирай
29
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 22 Не харесвам 4
Въпрос --На ББ ,двете мозъчни половини в унисон ли работят .или в противоположни посоки.Или ни взеха всички за канарчета.
отговор Сигнализирай
28
Танкист
преди 14 години
Харесвам 23 Не харесвам 1
Най-добре е Путин да дойде с танковете.
отговор Сигнализирай
27
работещ
преди 14 години
Харесвам 4 Не харесвам 7
Абе, *** псевдоучено, като толкова ток изнасяме на балканците (без Турция, защо ли?), къде ни е файдата днес и защо сме толкова бедни, а тия в България, дето изнасят тока на безценица са толова богати? И ако е толкова изгодна тая централа, защо румънците, след като ние се "туткаме", вече не са се споразумели с руснаците? Защо гърците не поискат руснаците да им направят АЕЦ? А даже и да се сбъднат цветните ти сънища, от износа на електроенергия на тебе какво по-хубаво ще ти стане?
отговор Сигнализирай
26
Иван
преди 14 години
Харесвам 12 Не харесвам 3
Открай време политиците се карат пред народната трибуна, а всъщност действат задкулисно като партньори. За пример веднага може да посочим Цветелина Бориславова, която ще строи общ хотел с Ахмед Доган.И за да сме съвсем точни не директно с него, а с дясната му ръка Арбен Хавальов, който е законният собственик на сараите Доганови.Изглежда, че политическите съперници са може би само за пред публиката такива, щом като половинката на премиера Борисов си има работа с човека на Сокола.Докато министър-председателят ни сипе обиди по адрес на Ахмед Доган пред обществеността, неговата любима Цветелина Бориславова е стартирала инвестиционен проект в съдружие с един от най-близките на лидера на ДПС.
отговор Сигнализирай
25
Мефистофел
преди 14 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
Това с износа за Турция не е съвсем така. Наскоро НЕК обяви една процедура за предварителен подбор, свързана именно с износ за Турция. Процедурата е достъпна на сайта на НЕК. А, че ще ни изместят като регионален доставчик е почти сигурно, докато еничари управляват България и фарисеи енергетиката.
отговор Сигнализирай
24
Лекар патолог
преди 14 години
Харесвам 19 Не харесвам 5
Бат Бойко, незнам сърце дали имаш, но акъл определено ти липсва.
отговор Сигнализирай
23
user
преди 14 години
Харесвам 14 Не харесвам 5
Електроенергията е стратегически важна за развитието на България. Бойко е ***, който искаше да спре проекта. Трябваше да дойде Путин, за да му каже, че иначе ще стигнем до просешка тояга. Ако започнат да ни продават и електроенергия на 2 пъти по-висока цена, ще цъфнем, та и ще вържем ама здраво. Тогава Бойко ще изхвърчи на село моментално и ще се нареди до Жан Виденов по некадърност, че ще го задмине.
отговор Сигнализирай
22
Иван
преди 14 години
Харесвам 13 Не харесвам 1
Има ли съюз между Ахмед Доган и Бойко Борисов ? В последно време това е един от най-често задаваните въпроси. Определено бие на очи как критиките на премиера към предходното управление са фокусирано единствено върху БСП. За ДПС дума не се споменава. Както и партията на Доган кротко си мълчи и не плюе срещу правителството.В средите на ДПС се говори под сурдинка, че Ахмед Доган до края на 2010 ще излезе от партията и от политиката. Това е възможно най-тактическия ход, който може да предприеме Сокола. По този начин партията ще поеме BB32надясно и може да се превърне в новия партьор на ГЕРБ в парламента. А Доган повече няма да е трън в очите на Бойко и ще се оттърве от евентуално разследване. Борисов няма полза от конфликт с ДПС, тъй като това може да доведе до етническо напрежение, пък и няма да е плюс за страната ни пред Брюксел.Борисов не веднъж е казвал в свои интервюта, че най-големият му конкурент в политиката е Ахмед Доган. Евентуален компромис между двете страни е най- удобният им вариант. Колкото и да се канеше преди изборите да отреже крилцата на Сокола, Бойко досега не е предприел подобни действия. Изглежда, че няма и намерение да го прави.
отговор Сигнализирай
21
Българин ВБ
преди 14 години
Харесвам 15 Не харесвам 1
За нас Русия е стратегически партньор, надявам се най после да сме го разбрали!!!Между впрочем да сте чули Германия да е казал нещо против Русия?Аз не съм чул от доста години, но те немците са политици един път, те знаят че руснаците са им стартегически партньор (въпреки войните между тези държави), а ние за 20 години не спряхме да си въртим г..а.Чуждите държави се настаниха на руския пазар и заеха тези ниши които ние имахме там, а ние сега ще се връщаме, след дъжд качулка!!!
отговор Сигнализирай
Новини