IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Дянков: Пари има, не пипайте НЗОК


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

175
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Ето за какво да направят референдум - да се махне ли недоносчето на Костов - т. нар. здравна каса или не.
отговор Сигнализирай
174
4444
преди 14 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
къде има пари бе ***.Гърция,Ирландия......нещо говори ли ти.
отговор Сигнализирай
173
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 10 Не харесвам 3
За просперитета на една държава има две основни условия,населението което я обитава да бъде здраво и образовано и точно това правителство се бори против това.На управниците им трябват прости и болни хора и много афалт.
отговор Сигнализирай
172
София Запад
преди 14 години
Харесвам 17 Не харесвам 2
Не искам България да печели само от това, че би станала дестинация за пиянски туризъм, която избират най-бедните от западния свят!
отговор Сигнализирай
171
Джан Франко Фере
преди 14 години
Харесвам 10 Не харесвам 2
УАОООООООООООООО СИМЕОНЕ МНОГО ШУКАРИТЕТНА БЛУЗКА АПЛАУЗИ ОТ АМЕРИКА ЛИ СИ Я ДОНЕСЕ
отговор Сигнализирай
170
пк
преди 14 години
Харесвам 13 Не харесвам 3
Дянков - младо момче си,има още живот в тебе.За това - спри,откажи се,хващай си пътя и не ни се мяркай пред очите повече!
отговор Сигнализирай
169
Тръска,тръскааа..
преди 14 години
Харесвам 10 Не харесвам 1
Даа, нещата се изясняват, Дянков пътува по пътищата и се тръска, тръска...и в главата му нищо не е останало- сигурно кънти на кухо, ако е седнал и на таралежа.
отговор Сигнализирай
168
Петльо
преди 14 години
Харесвам 11 Не харесвам 1
Икономика, бате, хем много развита, а не само туристическа и тук-там по още нещо!Само развита икономика ще ни извади от калта. Първо добро образование, а после яко работене и закони,които ти гарантират,че няма да те експлоатира за стотинки всеки *** на бившата червена номенклатура,който днес се е писал бизнесмен!Закони,които да ти гарантират,че мързеливи,неграмотни *** не ти ограбват дома, докато се спукваш от работа,за да осигуриш заплата за себе си,за данъци и социални помощи за тях.
отговор Сигнализирай
167
София Запад
преди 14 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
До 154. и 155. Човекът, който се е подписал като "Моника Катеричката" има пред вид това, че на Симеоновците им казват "Мони". Ако пък са малко по-особени Симеоновци, викат им "Моника". Схващате ли? Затова, ако сте загорели за дини и катерички, потърсете ги другаде. Симеон от САЩ може да предложи само тънкото си гласче.
отговор Сигнализирай
166
ПАРИ ИМА
преди 14 години
Харесвам 19 Не харесвам 3
Симеон Дянков и любовницата му Ирина Велкова харчат държавни пари за пътешествияФинансовият министър Симеон Дянков и младата му любовница и съветничка Ирина Велкова обикалят света на гърба на данъкоплатеца. Последният им романтичен воаяж беше до Шанхай, по повод световното Експо.Не е ясно по каква работа са били там, едва ли за подкрепа на българското представяне, което беше повече от катастрофа родният щанд напомняше на описания от Алеко Константинов в До Чикаго и назад народни носии, калцуни и розово масло. Посетители нямаше дори Симеон Дянков не уважи българския павилион. Какво тогава е правил в Шанхай?
отговор Сигнализирай
Новини