IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Цветанов: СРС-та не пречат на реформите


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

383
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 17 Не харесвам 0
Нашите политици сякаш избирани на конкурс за най-некадърен в професията.Държавата е в перманентна криза,20 години се сменят,въртят се,провалят се,оправдават се...и отново...Затънали сме,но виновни няма ,и никога не е имало....Ако някой има спомен политик да е поел вина за състоянието на страната да ми припомни...Всичките са маскари!
отговор Сигнализирай
382
?
преди 14 години
Харесвам 2 Не харесвам 3
Извинете , но мисля че езикът ви показва възпаление на мозъка от злоба!заболяване добре познато и лекуващо се в съответните лечебни заведения!
отговор Сигнализирай
381
мда
преди 14 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
пак ще ти кажа същото, въпрос на гледна точка и разни екстри :)що ли всичко твърде гротескно почва да прилича на една прастара пантомима "крадеца вика държте крадеца" ?мафия ни управлява, там ни е най-големия кахър , пък който си иска да си мисли, че е едно цяло с тея, за които е гласувал... вземете почетете някои книжки бе хора, има си ръковоства за всичко :) вкл. и за водене на спор, диспут или както ви харесва :)
отговор Сигнализирай
380
Руди
преди 14 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Нима, кой ще го подкрепи, лудите ли?Ти знаеш ли че те не могат да гласуват?
отговор Сигнализирай
379
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Гледайте да се кефите...
отговор Сигнализирай
378
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 11 Не харесвам 0
Да не знае човек от кого да се пази. От крадците или от управляващите?Или няма разлика ?
отговор Сигнализирай
377
@
преди 14 години
Харесвам 3 Не харесвам 8
Към теб умнико имам един въпрос:Щом не харесваш Борисов като премиер/което е твое право/ кажи кой министър - председател харесваш от последните 75 години?/От 09.091944 г. за улеснение/защото оставам с впечатление, че негативизмът е позиция, която доставя особен вид мазохистично удоволствие!Е хайде кажи!
отговор Сигнализирай
376
Дани
преди 14 години
Харесвам 1 Не харесвам 8
Този "Cleary" да не е Явор Дачков? Хахаха - има ли хора, които се вързват на глупостите му? Или много се активираха платените активисти на Позитано. Смях голям - но ще има голямо разочарование, защото са единици . Дерзайте. Моля нормалните хора да не им обръщат внимание!
отговор Сигнализирай
375
garo
преди 14 години
Харесвам 2 Не харесвам 14
С вас сме гн. Борисов. Не се отказвайте и не ни предавайте, ще видите че на изборите ше ви подкрепи народа.
отговор Сигнализирай
374
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 16 Не харесвам 3
На власт е клика от милиционери,бандити и крадци.Гарантирано от ГЕРБ.
отговор Сигнализирай
Новини