IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Маргарита Попова: Докладът на ЕК е балансиран


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

38
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
37-Сериозен коментар:) Пък ние си мислехме, че за да мириши нещо трябва поне материална субстанция:)
отговор Сигнализирай
37
ре 35
преди 14 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Какво да им отбелязваш... да са ходили на училище, вече е късно да ги ограмотяваме.
отговор Сигнализирай
36
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
Нещо мирише на ***... да не би партията-майка да е умряла тая нощ?
отговор Сигнализирай
35
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
20! Бързоооо! В 34 пак има грешки! Бързооооо! Да се отбележат!:)))))))))))
отговор Сигнализирай
34
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 1 Не харесвам 2
31 - Сериозно ли? Други платени разконспирира ли или само това ти говорят духовете:))) Ех тези сериали - "Мъртва зона", "Шехот от отвъдното":) Света не е ТВ и комп! Има и реален свят извън виртуалният:)
отговор Сигнализирай
33
BORKOR
преди 14 години
Харесвам 12 Не харесвам 0
Елеонора Николова прехвърлила 60-те, активист на БКП, през 1986 г. е общински съветник от комунистическата партия, после съдия и прокурор, адвокат, кмет на Русе, издигната от гражданска формация, депутат от СДС, напуска сините и става деятел на ЕДП, после се прехвърля при Мара Мисса в ЕНП, след това е активистка на Янето с РЗС, дори мажоритарка на РЗС-то, после съветник в парламентарна комисия, катастрофира на делото за Догановия хонорар, шеф на Лайънс клуб в Русе. Любопитно е, че в кариерата си на съдия свело е постановила две смъртни присъди. Нея президента Петър Стоянов я определи с живописния пловдивския лаф кебапчийско котарачене котка, която обикаля между масите в търсене на по-голямо кебапче или кюфте. Напоследък се проявява като активен поддръжник на гоцевото АБВ, ведно с корпулентната мисска Мара дали назначението не е намигване на доброжелателност от страна на Бойко към Гоце Сирищника?За Петко Сертов какво да кажем класически представител на тайните служби, обвиняван като шеф на ДАНС, че дискредитирал агенцията и позволил на Алексей Петров да се разпорежда в нея. Дали пък назначението му не е жест на добра воля към Станишката, Доган или самия Гоце? Удивление предизвиква назначението му след историите с Трактора, отмяната на консулското назначение в Солун, изтичането на класифицирана информация, разработката Галерия и още куп скандали, свързани с тройната коалиция и корупционните практики от онези славни времена като разработката Лиани, например.
отговор Сигнализирай
32
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
29 - Мрази си, мрази! И без това само това явно си можеш! Нека позная на коя партия омразата е движеща сила:) А дали омразата не е в основата на дереджето ти:) Кой знае? А за БСП и за другите партии си решават хората, част от които сме и ние:) Светът не се ограничава с омраза и стаен мироглед:) Все пак има и други човешки чувства,освен омразата, и то доста по-хуманни:)
отговор Сигнализирай
31
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 3 Не харесвам 6
Разконспирирахме платения драскач на смяна на Позитано днес. Лесно беше :) Утре пак :)
отговор Сигнализирай
30
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
То при това правителство всичко е балансирано , даже на Дянков малката пица , ама нещата вместо да вървят напред , дърпат все на зад ! Страшен баланс , няма що !!!
отговор Сигнализирай
29
до 27
преди 14 години
Харесвам 4 Не харесвам 5
Хахах, ако можех да плюя физически по БСП, щях аз да плащам за да го правя. Не е трудно да намразиш тези, заради които сме на това дередже. Трудно е да намериш такива като теб, които да ги защитават. Или не е трудно, просто струва 211 лв. на месец. Халал да са ти :)
отговор Сигнализирай
Новини