IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Трайков против ДКЕВР да регулира цените на горивата


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

98
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
rumen221, що не ходиш при събратята си на 4-ти километър, че тук предизвикваш само силен смях и съжаление....
отговор Сигнализирай
97
БАЧКАТОР
преди 14 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
И а съм против ДКЕВР да контролират цените на горивата. Те не регулират нищо.
отговор Сигнализирай
96
rumen221
преди 14 години
Харесвам 3 Не харесвам 3
Приятели,Какво накара котка и куче, червени и сини, да спят в един полог Защото подписа пакта за Евро+!!!1. Държавите да координират политиката си при определяне на обща данъчна основа:Браво:- Съотношението непреки към преки данъци у нас е 8 : 1, сега ще се нормализират около 2 : 1 до 1 : 1, или бедните ще спечелят богатите ще загубят, но ПЕЧЕЛИМ ВСИЧКИ - ще плащаме приблизително по равно2. Страните, които участват в него, приемат законови забрани срещу натрупването на дългове над 60% от БВП. У нас този показател 15%...Браво:- Сега правителството ще има законно право да вложи милиарди в инфраструктура и икономика ПЕЧЕЛИМ ВСИЧКИ, губят частните инвеститори вампири!!!3. Да обвържат ръста на заплатите с производителността, а възрастта за пенсиониране - с продължителността на живота. Браво:- Производителността на труда в Германия и България е 3 : 1, а заплатите са 10 : 1, Ако заплатите в Германия са верни, заплатите в България ТРЯБВА ДА СЕ КАЧАТ 3 ПЪТИ!!! ПЕЧЕЛИМ ВСИЧКИ, ще загуби монополистичната олигархия!!! Могат да застрелят Бойко, но не могат да разпуснат ЕС!!!Средната продължителност на живота в България е с 10 години по-ниска от тази в Германия, Франция и АнглияПЕЧЕЛИМ ВСИЧКИ,- Европейците ще се пенсионират на 67 години, а българите на 57 годиниБРАВО БОЙКО, БРАВО ПИЧ!!!
отговор Сигнализирай
95
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Не знаех, че сме имали министър на икономиката и енергетиката. Браво!А това момче - менистъро, с какво всъщност се занимава?
отговор Сигнализирай
94
qwerty
преди 14 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
Тоя г.ъ.з. сигурно зарежаа безз пари...
отговор Сигнализирай
93
Случаен
преди 14 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
ДКЕВР не регулира нищо. Каквото са поискали, ДКЕВР без проблем е дало.
отговор Сигнализирай
92
ор
преди 14 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
.."Той изтъкна, че именно разходите за преработка са черна кутия, за която правителството не знае каква роля има при образуването на цените"...С всичкото ми уважение, ама това, че в себестойноста, необходимо присъщите разходи, не само на Лукойл, Топлофикация, Софийска вода, и мн.др. са включени, напълно незаконно инвестициите, го знае цяла Европа, а Трайков не го знае? Аре бе! И после....били на загуба? ДКЕВРи НАП позволява инвестициите да се калкулират, в сметки гр.60, а не в гр.20
отговор Сигнализирай
91
анти ченге
преди 14 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
бойко тирай лук оил той е монополиът мафиот сбойко
отговор Сигнализирай
90
Петър
преди 14 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
Трайков,ти правиш стъпка назад.Бойко ти размаха пръст за Лукойл и ти започна да биеш отбой.Май много те е страх да не те уволни.Защо за тока-може,а за горивата-не.Отговори ако си мъж.
отговор Сигнализирай
89
До 95
преди 14 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
Е и това какво доказва бе приятелю? Лукойл е просто участник на пазара на горивата и логично все трябва да има някой с най-голям дял на даден пазар. Въпроса е друг, че Лукойл не е монополист на пазара на горивата, защато има и други компании, които продават на същия пазар в България.
отговор Сигнализирай
Новини