IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Борисов вдигал пенсии и заплати под напора на БСП


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

8
безцветен гербажия
преди 13 години
Харесвам 16 Не харесвам 21
Безработен гербаджияНикога не съм гласувал за БСП, но винаги когато гласувам за други партии, оставам без работа и не ми стигат парите за елементарни неща. Така беше със СДС, ОДС, НДСВ и сега с ГЕРБ. А когато са участвали БСП, които не обичам, винаги съм живял сравнително по добре. На кого да вярвам на мене си или какво ме манипулират. Ако сравним времето и се върнем назад то при ТРОЙНАТА КОАЛИЦИЯ имаше работа и пари и добри заплати и пенсии. Е защо тогава гласувах за ГЕРБ? Сигурно не съм добре, за да повярвах на една мутра! А когато са участвали БСП, които не обичам, винаги съм живял сравнително по добре. Защо става така??
отговор Сигнализирай
7
но комент
преди 13 години
Харесвам 21 Не харесвам 3
Аз не виждам лошо нито в строежа на магистрали и метро, нито във вдигането на доходите.не е лошо това което се прави, но е малко!Не е достатъчно.Вместо да се покаже като разумен и отговорен политик-"ще ги бием по шапката".
отговор Сигнализирай
6
vlad
преди 13 години
Харесвам 17 Не харесвам 0
hahhahahhahahahahhahahahahahahhahahahahahhahahahahha
отговор Сигнализирай
5
1
преди 13 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
това със вдигането на заплатите и пенсиите бонус за 13.06. ли е ,а някой знае ли дали ще бъде почивен или работен ден.
отговор Сигнализирай
4
живковист
преди 13 години
Харесвам 26 Не харесвам 6
Абе стамишка. За да са на власт гербаджийте сте вие от тройката виновни. Ако не крадяхте и си не бяхте бъркали в гащите с дп-сарите сега нямаше да ни тормози правителството на некадърниците. тирани.
отговор Сигнализирай
3
Bo
преди 13 години
Харесвам 37 Не харесвам 5
Тоя сериозно се дрогира.Още малко ще каже че и слънцето изгрява щото са те.Тия хич не е добра идея да се допускат до власта пак.
отговор Сигнализирай
2
но комент
преди 13 години
Харесвам 35 Не харесвам 4
И аз съм червен, но тоя е ***!Вместо да каже:"подкрепяме вдигането на доходите, подкрепяме всичко което е разумно и градивно"-"ще ги бием по шапката",т.е политика заради самата политикаи стани ти да седна аз.Ей така се губят избори и се пада от власт, и с този патешки мозък се стои в опозиция до второ пришествие.
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 18 Не харесвам 31
Браво Станишка - мачкай до дупка !!!
отговор Сигнализирай
Новини