IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Бойко президент, ама другия път


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

32
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 28 Не харесвам 13
"Ще изкарам един мандат, още половината от другия и тогава ще се кандидатирам", заяви премиерът."Ахахахаха ... може, ако става дума 4 годишни присъди в Софийски затвор! :)))
отговор Сигнализирай
31
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 16 Не харесвам 13
Европарламентът ни пусна в Шенген-Шенген е поредният шамар по дзурлите на *** и нова стъпка към демократизиране на България."По квиченето им ще ги познаете"
отговор Сигнализирай
30
stg
преди 13 години
Харесвам 19 Не харесвам 14
да бе да и кой точно ще му даде 2 мандат
отговор Сигнализирай
29
пелтек за 15
преди 13 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Не ни трябват ексцесии като размирици, човече! Тоя свят е видял всякакви, но зависи хората в управлението кави ще са? може да се изпотрепите всички, а накрая да останат някои външни тарикати ето товас а искали - революции. на нас ни трябва тука да съживим родната икономика. Тоест - коопериране! С ясни цели, компетентност и стремеж за реализация на пазара, отпускане на многонисколихвенни кредити и преференции за прощъпващия бизнес и повдигане на консумацията за завъртане на вътрешния стокооборот!
отговор Сигнализирай
28
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 30 Не харесвам 13
Бойко президент, ама друг път!В някой друг тиквенски живот - мутро ***!
отговор Сигнализирай
27
Иди си Пожарникарю
преди 13 години
Харесвам 33 Не харесвам 14
Че, изкараш, АМА ДРУГ ПЪТ........ Най-много да ИЗКАРАШ СВИНЯТА, ТЕЛЕТО И КОЗЛЕТО ДА СЕ ПОРАЗХОДАТ...... БООООООКЛУУУУУУУУК !
отговор Сигнализирай
26
Светльо
преди 13 години
Харесвам 27 Не харесвам 5
Никой няма да гласува за Боко-президент, защото в България има лош човешки матриал...
отговор Сигнализирай
25
арсенал
преди 13 години
Харесвам 23 Не харесвам 6
Левски слезни и накажи станишев боко доган и костов за да си поотдъхнем.
отговор Сигнализирай
24
дядо Мраз
преди 13 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
Ама как само сменихте заглавието, що не го оставихте както си беше - с неграмотността ви, която струеше от него?
отговор Сигнализирай
23
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 16 Не харесвам 44
Давай, Бойко. Само като гледам как се пеняват червените шушумиги и ми капе мед на сърцето. Давай, Бойко.
отговор Сигнализирай
Новини