IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Искат отлагане на вота заради трагедията на "Тракия"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

64
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 7 Не харесвам 5
На времето като пукнеше някой водач на КПСС и хоп БКП-то обявява три дни траур, лежачка и ядене и пиене на корем.
отговор Сигнализирай
63
noname
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
А и защо всички ще гласуват еднакво? Не може ли всеки депутат сам да си прецени как да гласува (например в зависимост от желанието на хората от района в който е избран)?
отговор Сигнализирай
62
noname
преди 13 години
Харесвам 16 Не харесвам 3
Тези от СК си мислят, че сме в детската градина. Нямало да гласуват, защото не бил техния мач, и щели те да си направят свой вот. Нали резултатът от такъв вот е да падне или неправителството. Ако не са съгласни с политиката му да гласуват "за", ако подкрепят правителството да гласуват "против". Какво е това овъртане? Май ги е страх, че ако подкрепят правиътелството ще трупат негативи но при евентуални избори, едва ли ще имат по-добър резултат.
отговор Сигнализирай
61
д-р минус
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 10
искам рекорден брой минуси.започвайте
отговор Сигнализирай
60
хитлер
преди 13 години
Харесвам 7 Не харесвам 7
*** станишеф пак сед прави на хуманист.той окраде цял народ а сега се прави на добър.*** знаем ти номерата.*** само лъжат но вече всички ги знаят.
отговор Сигнализирай
59
бойко борисов
преди 13 години
Харесвам 9 Не харесвам 6
комунисти махайте се от бг.само герб.ние управляваме страхотно.българи гласувайте за нас и ние ще ви нахраним а след това ще изгоним ***.вън атакисти от бг вън предатели.турция в ес.ще дадем кърджали на турците.бг няма го в шенген.
отговор Сигнализирай
58
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 13 Не харесвам 3
Да, навремето Филип Димитров си отиде заради ДПС, които го изненадаха в гръб, ама от тях какво друго да очакваш.
отговор Сигнализирай
57
#45
преди 13 години
Харесвам 9 Не харесвам 3
Работата е ясна.Мавъра ще води този път парада на ***.Всички *** този път със сини прашки да се явят.То всъщност разлика между син и червен *** няма.Все си е ***.
отговор Сигнализирай
56
герб
преди 13 години
Харесвам 8 Не харесвам 8
само герб.вън от бг другите партии.само герб щш управлява.вота няма да успее.още един мандат и след това сме ние отново.
отговор Сигнализирай
55
до 50
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
Бъркаш. Филип Димитров май така си отиде, ако не бъркам аз..:-)
отговор Сигнализирай
Новини