IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Атака няма да подкрепи вота на недоверие срещу ГЕРБ


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

403
антикомунист
преди 13 години
Харесвам 2 Не харесвам 9
Комунистическите *** - ръководствата на СДС и ДСБ - политически трупове - ще останат в историята като едни от най-големите предатели на българския народ. Като съюзници на БСП и ДПС те предадоха ценностите на българите в борбата им против комунизма. Останалите малко членове и симпатизанти на СДС подкрепят напълно Борисов и Цветанов и никога вече няма да гласуват за провалените и изчезнали компартийки СДС и ДСБ.
отговор Сигнализирай
402
Осъдиха ли Калинка
преди 13 години
Харесвам 14 Не харесвам 1
ГЕРБ взеха светкавични мерки също да скрият Калина от обществения интерес. Бившата шефка на фонд Земеделие трябваше да бъде подведена под отговорност заради фалшивата си диплома за висше образование, както и да върне заплатите, които е взимала, докато е била на поста. Вместо това, Калинка ходи по тузарски ресторанти с родни знаменитости.
отговор Сигнализирай
401
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 1 Не харесвам 6
Тук наистина стана тъпо!Лека нощ форумци!
отговор Сигнализирай
400
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 12 Не харесвам 4
Национален предател !
отговор Сигнализирай
399
ужаса Герб
преди 13 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
В свое лично разследване журналисти разкриха че в настоящата парламентарна група на управляващата партия ГЕРБ има точно 12 милионера. Това са хора занимаващи се с крупен бизнес, чийто законно декларирани доходи надвишават петцифрено число на месец. Тук излиза и логичният въпрос как така си оставил заплата от средо 20 000 лева, за да се нанижеш на 2400 лева депутатско месечно възнаграждение?Нашата митницапроверка установи че истината се крие в лобистките закони и битки в парламента. Тайната вече е публична и е ясно за всички с какво търгуват депутатите с влиянието си. Проверката ни за скритите тайни на парламента продължава. И в най скоро време очаквайте още потресаващи данни. Такива, от които не само настръхват косите но и значително се опразва джобът на обикновеният български гражданин.
отговор Сигнализирай
398
boy
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
SIBANIJA PUDEL SE E PRODAL OTDAVNA ! TOJA PUMIJAR V SLEDVASTIJA PARLAMENT GO NJAMA !!!!! SKAPAN PRODAZNIK I CIRKADGIJA !!
отговор Сигнализирай
397
Лили Иванова
преди 13 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
до 400, децата са хубаво нещо, призовавам българите да създават семейста с повече деца.Сега ме обявете за тюфлечка!
отговор Сигнализирай
396
Ето новия морал
преди 13 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
Докато обикновеният българин става още по- беден, едни други хора все повече угояват телесата и банковите си сметки. Управляващата клика около ГЕРБ предпочита за обикаля родни и чуждестранни курорти, да се излежава в луксозни СПА хотели, вместо да си върши работата, за която, в крайна сметка, й е било гласувано доверие на изборите. Истината трябва да се знае, без значение кой я казва. Видни независими експерти, които се страхуват да си кажат името, по обясними причини, заявяват с убеждение, че при още една година подобно управление, мизерията у нас ще е потропала на всяка една врата, а управляващите ни вече ще имат и вили в чужбина.Да си го кажем направо пари в България има! Пари има за всичко. За пенсии, заплати, за здраве, за живот, но същите тези парички се разпределят от една клика, от петдесет шест десет човека, за чийто джоб думата милион е вече обидна.Доказват го вече стотиците лимузини, които ежедневно въртят из центровете на големите градове, доказват го луксозните имоти в Бояна, доказват го имотите на Цветанов, сараите на Доган. Именно за това, помислете какво ще правите на следващите избори? Помислете, какво ще правите със съдбата си? Спасението е едно да излезем на улицата и да поискаме ревизия. Все пак тази държава си е наша и трябва да си устояваме това право.
отговор Сигнализирай
395
СТРАНДЖАТА
преди 13 години
Харесвам 3 Не харесвам 8
Волен не е толкова глупав да изпадне в положението на Иван Костов и МаЛтинчо, за които политиката приключи...
отговор Сигнализирай
394
Интервю на Боката
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
Българинът все търси някой виновен. Той не търси вината в себе си, затова че се е докарал да е безработен, а обвинява за това правителството, Борисов, Бойко никога себе си. Тази гениална логика и бистра мисъл се опита да прокара министър-председателят в предаването Гореща точка по TV7. Според него високата безработица, кризата и лошата бизнес среда у нас са по вина единствено на гражданите, защото са мързеливи.А народът тръгнал него да обвинява, че няма работа! Първо себе си да погледне, да види колко лош материал е, колко е злобен и мързелив. Никой не му е виновен, че шефът му го е изгонил, защото народът е обеднял и е спрял да купува климатици.Никой не му е виновен, че хората нямат два лева в джоба за картофи и сами си ги садят, вместо да правят оборот на плод-зеленчука. Ако питате Бойко, шефът си гони работниците, защото са неквалифицирани или не се справят добре. Това, че няма пари за заплати и оборот това е дребна работа. И пак не е по вина на Борисов и правителството шефът е виновен. И той е мързелив!С това изказване невинният премиер на България си направи политическо самоубийство. Явно Бойко не осъзнава, че именно този мързелив, злобен и толкова виновен лош материал няма да гласува за ГЕРБ на следващите избори.А дотогава ще си берем гайлето. Защото Бойко правилно го каза сами сме си виновни! Ние си го избрахме!
отговор Сигнализирай
Новини