IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Увеличението на доходите – приоритет за Дянков


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

283
Илияна
преди 13 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Има само една истинска, достойна и отговорна кандидатура на тези президентски избори и това е Волен Сидеров. Аз ще гласувам за Волен Сидеров и знам, че няма да сбъркам.
отговор Сигнализирай
282
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
Тоя абсолютно всичко което е казал до сега, е излъгал, копчето гадно! Любовницата му Ирина Великова е с 8 000 лева заплата като чиновник. А иначе пари нямало било.
отговор Сигнализирай
281
оли боже
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
БЕ ХОРАТА ПРЕДИ 10 ГОДИНИ ЦЕЛИ ДВА НЕБОСТЪРГАЧА СЪБОРИХА, А НИЕ В *** ТАЗИ ОТКАЧАЛКА НЕ МОЖЕМ ДА СЪБОРИМ И ИЗХВЪРЛИМОТ КЪДЕТО НИ ГО ПРАТИХА .ВИКАЙТЕ ГРУЗИНЦИТЕДА ПОМАГАТ.ТОЗИ *** ЩЕ УМОРИ БЪЛГАРСКИТЕ ПЕНСИОНЕРИ.РОБСКИ НАРОД-ОЩЕ КОЛКО ВРЕМЕ НИ ТРЯБВА ДА СТАНЕМ СВОБОДЕН НАРОД СЪС СОБСТВЕН ГЛАС И СОБСТВЕННА ВОЛЯ. НО ЯВНО ПО ЛЕСНО Е ДА СИ ТРАЕМ И ДА ГИНЕМ. ПОГЛЕДНЕТЕ КАКВИ ИДВАТ ПАК И ПАК УРААААА. ХВАЛА ВАМ .
отговор Сигнализирай
280
IrD $ DGD
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
Цялата власт произтича от народа. И никога не се връща към него.Защо?Политиците умеят да говорят дълго без да кажат нищо, служейки си с много лъжи, които представят за истина.Защо касовите апарати на всички трябва да имат връзка "on-line" с НАП - никъде в ЕС го няма.Защо няма фалит на физически лица,а в целият ЕС го има.Защо няма пари в Държавата ! - това означава просто фалит.Зашо няма Референдум у нас - кой управлява - народа или политиците.Търговците продават това което не са направили, крадците и политиците - това което не е тяхно, проститутките -това което не би трябвало да продават.Кой още твърди, че светът не се крепи на търговията и избори ?Променете "Системата" сега, защото е безсмислена-Вие гражданите трябва да имате пълен и постоянен контрол над политиците, не обратното както е сега - ако няма промяна - просто всичко ще се повтори.Ако сте решили да биете дузпата на политиците, побързайте преди да Ви скрият топката.Отначало ли е нищо - и нататък нищо.Всичко само се изменя и нищо не се губи.Усмихвайте се... Утре ще бъде по-зле. Докогато това е истина,това ще е истината!
отговор Сигнализирай
279
От народа!
преди 13 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
Моля, редактора на Днес, сериозна медия, да отразява само реално изпълними неща,стига партенки-само ни губите времето да ги четеме!!!!
отговор Сигнализирай
278
evgeni
преди 13 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
ИМА АЛТЕРНАТИВА НА ЗЛОТО "БСП-ГЕРБ лтд. и СИЕ. ИЗБИРАТЕЛИТЕ ВЕЧЕ ЗНАЯТ КОЙ Е "ТРИГЛАВИЯ ЗМЕЙ"с ОПАШКАТА наречена ГЕРБ
отговор Сигнализирай
277
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
Да ги пуснем , да се надбягват по Магистралата целия отбор от магистрални разбирачи : Боко Тиквата , Цецо Шестака , Искра Фиданката , Цеца Рабфака , Лъчо Мозъка , Стефан Акушера , Тотю Лъжеца , Дянков-Чичо Скруч , Плевнелиев Помака и вс. останали гърбати бивши *** - 23.10.2011г.
отговор Сигнализирай
276
Възмутена
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
Защо залъгваш Дянков пенсионерите за увеличение на пенсиите - така лъжеше и преди изборите но не си изпълни обещанието - хайде по-скоро да си ходи това правителство че ни писна вече от вашите лъжи - вие не разбрахте ли че всички ви мразят и не ви понасят и пенсионерите магистрали не ядат а искат храна - всички пенсионери мизерстват и на Женския пазар е пълно с търговци а няма кой да купува стоката им - това никога не е било преди вашето управление - Хайде ходом марш и си ходете по-бързо !
отговор Сигнализирай
275
АБВГДЕЖЗ
преди 13 години
Харесвам 10 Не харесвам 0
Америко, прибери си Дянков! Ние си имаме други хора, които могат да смятат.
отговор Сигнализирай
274
guest
преди 13 години
Харесвам 11 Не харесвам 0
Супер, догодина ще увеличат заплатите с 2лв. и ще ни кажат пак, колко добре се живеем. Как организираната престъпност е сложена на колене и икономика процъфтява! А хората, които могат да работят си взимат куфарите и заминават за Европа, по улиците мутрите бият и рекетират необезпокоявано, а вечер слушаме как някакво синче на прокурор е убило хора на пешеходна пътека и го пускат под гаранция!
отговор Сигнализирай
Новини