IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

БСП литват, Борисов им дава чинията на Бузлуджа


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

26
Излъган
преди 13 години
Харесвам 14 Не харесвам 7
Преди 2 години аз и моето семейство гласувахме за Герб. Очакванията ни бяха огромни,да бъдат едни честни,морални управленци, за които главната цел ще бъде благосъстоянието на хората и ще спрат огромните кражби. А какво стана ?. От 2 години кражбите са в невероятни размери,повсеместна корупция,ченгетата заплашват хората и се мислят за недосегаеми. Поне така е в нашия град. Срещнах 1 път областния координатор на Герб и го попитах за всичко това. Той се усмихна и ми отговори така "За нас да е сполуката за вас да е поуката"
отговор Сигнализирай
25
Секретна новина
преди 13 години
Харесвам 14 Не харесвам 4
Открадната е важна ножица от кабинета на министър-председателя и по тази причина няма да има рязане на лента пред магазин IKEA.г-н Борисов е бесен за пропуснатият пиар!
отговор Сигнализирай
24
Истината
преди 13 години
Харесвам 11 Не харесвам 6
Кабинетът не само че няма да повтори мандата си, но дори няма да го довърши, защото ще загуби тези избори, и то с много. Номерът с фалшификацията на изборите няма как да мине, така че престанете да подготвяте фалшификацията, като спамите, как ГЕРБ печелел и повтарял мандати. Никой не ви вярва. Няма как да легитимирате фалшификация. Ако се опитате да приложите този план, и кучетата ще разберат. Анджей Васик- международен наблюдател за Източна ЕвропаЩе повторят мандата, ама в Централния.
отговор Сигнализирай
23
Как се чувствате ?
преди 13 години
Харесвам 13 Не харесвам 7
Хора гласували за тиквата !. Не се ли срамувате поне от себе си след като този самозабравил се мутраген ви сравнява със *** ?На изложение на кучета в Созопол през уикенда, жена помолила Бойко Борисов да се снима с него. Премиерът похвалил домашния любимец на жената и подхвърлил Моите кучета са също като българите трябва да се държат изкъсо.Поредното просташко изказване на Бойко Борисов, в типичния му мутренски стил, разбира се, остана в периферията на медийното внимание. Кой нормален управленец ще сравни избирателите си с песове? Само един самозабравил се ***, който вече не знае на кой свят се намира от преяждане с държавна пара и власт!
отговор Сигнализирай
22
ПУТКИ МАЗНИ
преди 13 години
Харесвам 5 Не харесвам 3
ВСИЧКИ ПАРТИИ СТЕ ***
отговор Сигнализирай
21
?>?
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 4
А за герб- водното огледало. След 23 октомври ще си го нарекат езерото на сълзите.Колко поетично!
отговор Сигнализирай
20
додо
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
до 26 - как добре си подбрал името си, отива ти на акъла
отговор Сигнализирай
19
Капут Бездарников
преди 13 години
Харесвам 2 Не харесвам 4
Да е глупав българския народ за мен е добре, тъй като аз ще съм на власт, затова предприех закриване на БАН (да си ви кажа аз)!
отговор Сигнализирай
18
дан
преди 13 години
Харесвам 5 Не харесвам 4
що да не я даде бе, за къф *** ви е тази комунистическа простотия...чиния на байр...само комунист може да направи такова идиотско нещо...хахахахаха
отговор Сигнализирай
17
до 9
преди 13 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
Ми както комшията разтрива на жена ти *** слива примерно...
отговор Сигнализирай
Новини