IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Некадърниците вън от правителството, зоват от левицата


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

129
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 11 Не харесвам 6
Знаеш ли кога ти вярвам, Кутево мекеренце? На баба ми пенсията си седи 130 лева от време оно, лъжливо комунистче! Тва, че на избрани другари са вдигнали пенсиите със по 100% не ме учудва въобще! Ти и затова сега ревеш на умряло за украинския евреин! Ще има да плачкаш! Докарвай си по някой лев допълнително като бригадир на Кутев, обаче да знаеш, че скоро и това кранче ще секне!
отговор Сигнализирай
128
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
Истината е в коментар 130
отговор Сигнализирай
127
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
126
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 11 Не харесвам 4
Тоя пак се насмукал до козирката
отговор Сигнализирай
125
До Георги #125
преди 13 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
Прав си . Станишев вкара България в ЕС . Но пък , ББ изпълни една отколешна мечта на българите -- на гърците им се е... мамата . Малко ли е ?
отговор Сигнализирай
124
ало, Румбааа,
преди 13 години
Харесвам 12 Не харесвам 4
...нали сте вън ,какво искате още?
отговор Сигнализирай
123
До глупак 128
преди 13 години
Харесвам 9 Не харесвам 9
Не коледна добавка от 20 лв, а пенсията ми от390лв в началота на 2005г в края на мандата на Станишев стана 700лв, колкото е и сега след две и половина години управление на ***!
отговор Сигнализирай
122
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 17 Не харесвам 7
Другарите продадоха държавните гори и безценната българска природа за жълти стотинки и милиони комисионни! По пазарна стойност ако бяха продадени тези земи и гори, България можеше да си е изплатила всички дългове, да е построила всички магистрали и да е останало за пенсии и заплати за 100 години напред! Ама не, ние трябва да им пляскаме, чени ограбиха и си осигуриха родата за 1000000 години напред! Смърт за вас, продажници руски! Наглеци, лъжци и крадци! Пречи ли ви Бойко?
отговор Сигнализирай
121
AHMET
преди 13 години
Харесвам 14 Не харесвам 4
Братя Станишеви въртят далавери за милиони..През 2006г. е сключен договор за реконструиране на държавната болница в Русе. Преобразованията трябва да извърши Домостроене АД, чиято собственост си поделят две фирми, едната от които е Проджетс на Георгий Станишев. Сумата, която взимат е 8 млн.лева, а в замяна трябва да изградят съвременен акушеро-гинекологичен блок и прилежащ към него двор с паркинг.Проектът би трябвало да е готов още в края на 2008, но до ден днешен няма и помен от модерното здание. Всичко е занемарено в един начален етап на градежа. Обаче до май 2009, в последните дни на правителството на Станишев, продължават да се превеждат тлъсти суми на фирмата-изпълнителка.
отговор Сигнализирай
120
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 13 Не харесвам 4
Коледна надбавка от 20 лева, вдигане на пенсии му викат черверястите! хахахахаха Кажете за заменките на Станишевото правителство! Кажете за спрените 1 милиард евро фондове! Кажете за обедите и вечерите на Румен Глъвътъ с подземните босове! Кажете за Батко и Братко! За Стойков&Николов! КАжете за хонорарите на Доган! Кажете за застроеното Черноморие и осраните курорти! Кажете за показните убийства и отвличания всеки ден! Кажете за имотите на Черепа! Кажете за ремонтите на Масларова! ЩО МЪЛЧИТЕ?
отговор Сигнализирай
Новини