IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Кой се облажи от Цар Киро? Кой?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

280
БОБО
преди 13 години
Харесвам 31 Не харесвам 0
ОБЛАЖИХА СЕ НЯКОИ ГЕРБЕРИ САМО ,ЧЕ ПРЕЗ 1990 ГОДИНА КОГАТО ИЗГРЯ ЗВЕЗДАТА НА ЦАР КИРО КАТО ПРОИЗВОДИТЕЛ НА ФАЛШИВ АЛКОХОЛ.
отговор Сигнализирай
279
БСП
преди 13 години
Харесвам 31 Не харесвам 0
Ромите ги прехвърлете на други щом толкова знаете ,голяма услуга ще ни направете!
отговор Сигнализирай
278
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 33 Не харесвам 1
"Бате Бойко ти внимавайкаубоец е отзад.Моля те не му се давай,щото има косопад.Бате Бойко е индианецно от ромски произход.Може и да нема ланец,но е кръгъл ***."
отговор Сигнализирай
277
GERB=GROB
преди 13 години
Харесвам 38 Не харесвам 0
Тази сутрин в предаването Насреща с Люба Кулезич по ТВ7, лидера на етническата *** и противоконституционна партия ДРОМ Илия Илиев, заплаши протестиращите в последната седмица българи с етническо прочистване и геноцид. По време на полемиката, в която участваше и шефа на фенклуба на ЦСКА Димитър Ангелов Дучето, който опонираше на Илиев, наглия *** заяви, цитирам Ти какво си мислиш бе, че като сте излезли 1500 души на улицата, сте направили голямо нещо ли? Ами аз само с едно обаждане мога да събера 15 000, дори 50 000 души и ще ви смачкаме.След тази откровена заплаха за геноцид, нито водещата, нито присъстващия в студиото бивш шеф на Националната служба за сигурност, о. з. генерал Атанас Атанасов, не намериха за нужно да обърнат внимание на Илиев, че върши престъпление и то от национален ефир. Напротив, той се включи на страната на *** срещу Димитър Ангелов и започна да обяснява колко вредни и опасни са хората, които демонстрират по улиците на българските градове. Припомняме, че Илия Илиев беше 4 години общински съветник в Столична голяма община, където влезе с листата на ГЕРБ.С тази статия се сигнализира Софийската прокуратура за извършено престъпление от лицето Илия Илиев, лидер на партия ДРОМ и общински съветник в София, който на 02.10.2011 г. (неделя), в студиото на телевизия ТВ7 извърши съставомерно деяние по Наказателния кодекс на Република България, заплашвайки с геноцид и етническо прочистване протестиращите срещу *** терор българи.
отговор Сигнализирай
276
bravo
преди 13 години
Харесвам 31 Не харесвам 0
do 277: BRAVO NA TEBE PRIATELIU!!! AKO IMA POVE4E HORA KATO TEBE I VSI4KO 6TE SI DOIDE NA RED .HORATA SA SLABOUMNI I PI6AT VSIAKAKVI PROSTOTII,NO SAMO TI SE SETI DA PRIPOMNI6 NA ZABLUDENIAT NI NAROD KOLKO NE6TA OBE6TA BOIKO I KAK NI6TO NE IZPALNI I KAK BEZCEREMONNO PRODALJAVA DA LAJE .AKO VSI4KI SA PAMETLIVI KATO TEBE ,TAZI LAJLIVA I KRADLIVA GERBERSKA *** NIKOGA POVE4E NIAMA DA SA6TESTVUVA .AMA ZA JALOST DARJAVATA NI SE OBITAVA OT 50% KUHI LEIKI I 50% BEZMOZA4NI SA6TESTVA .
отговор Сигнализирай
275
n-1 za Kuneva
преди 13 години
Харесвам 38 Не харесвам 1
Изминаха две години от парламентарните избори. Това е повод отново да оценим свършеното от Правителството на ГЕРБ.8. Обещание. Премахването на монопола на здравната каса и въвеждането на индивидуални здравни партиди. Неизпълнено!9. Обещание. Ревизия на всички заменки, спорните приватизационни договори и сключени концесии.Неизпълнено!10. Обещание. Върховенството на закона и независимата съдебна система. Неизпълнено!11. Обещание. Премахване на безконтролното следене в Интернет от МВР. Неизпълнено!12. Обещание. 10-12% икономически растеж годишно. Неизпълнено!13. Обещание. 20% ръст на доходите годишно. Неизпълнено!14. Обещание. Средна работна заплата 1500-2000 лева. Неизпълнено!15. Обещание. 15% ДДС. Неизпълнено!16. Обещание. Премахване на данъци върху наследството и дивидентите. Неизпълнено!17. Обещание. Отпадане на минималната работна заплата. Неизпълнено!18. Обещание. Намаление на пенсионната осигуровка от 23 на 10%. Неизпълнено!19. Обещание. 7% данък върху доходите и 1000 лева необлагаем минимум. Неизпълнено!
отговор Сигнализирай
274
До 275
преди 13 години
Харесвам 38 Не харесвам 2
Станишев ли... Станишев за *** за зеле не става.Доган го употреби завхърли като носна кърпичка.Не можа да се противопостави ни най малко на феодализма му..Знаеш ли колко хора са изхвърлени от поземлените комисии от този ***.. а станишев *** мохите през това време..Въобще не ми го хвали туй ***
отговор Сигнализирай
273
До 258
преди 13 години
Харесвам 39 Не харесвам 6
С ***,нагли и прости хора България скоро няма да се оправи!Пишат, храчат,грачат срещу Станишев,нито четат нито разсъждават с главите ,защото им са празни откъм мозъчно вещество!Какво добро са видели за две и половина години от управлението на Тиквата?Заплати надолу,цени и акцизи нагоре,препоръчва А на да гризем асфалт,висшистите да станат овчари ,другите да сеят компири и да ядат филии намазани с мас!А на 260 мога да кажа ,че турчетата като ученици и студенти са в почето случаи отличници!
отговор Сигнализирай
272
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 39 Не харесвам 6
Искам монитор с чистачки,че като го видя тоя и го заплюя,после трябва да го бърша!
отговор Сигнализирай
271
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 39 Не харесвам 0
Очаквам победа на първи тур, категоричен е Ахмед Башев, кандидат-кмет за община Гърмен от ДПС, подкрепен и от БСП."Когато резултатите говорят, думите са излишни", заяви той пред "Фокус".Ето го лицето на ДПС и БСП
отговор Сигнализирай
Новини