IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

НЦИОМ: Ламбо стопи Кунева


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

337
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 23 Не харесвам 3
Ламбо стопил Кунева.... Кунева е лесна работа, хайде да се пробва да стопи Фидосова :)
отговор Сигнализирай
336
Да, да
преди 13 години
Харесвам 9 Не харесвам 10
ДПС и комунистите са едно. Ние имаме нужда от висока избирателна активност, за да намалим влиянието на разрушителите на България. Гласувайте и убеждавайте вашите близки да гласуват.
отговор Сигнализирай
335
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 22 Не харесвам 5
Преди две години българите гласуваха за ГЕРБ,защото искаха справедливо наказание,за крадците на прехода.Преди две години българите не мислеха ,че доходите им ще се сринат след техния вот.Днес българите виждат,че ГЕРБ или не искат,или не могат да вкарат някой в затвора,а хората масово живеят на ръба на мизерията.Преди две години бизнесът вярваше,че ще има развитие,днес бизнесът вижда,че само кръговете на Котараците просперират.Как ще гласуват българите?
отговор Сигнализирай
334
учуден
преди 13 години
Харесвам 11 Не харесвам 7
турците ще подкрепят БКП!? браво бе, много сте прости! може пак да ви сменят имената...ха ха!
отговор Сигнализирай
333
Той е
преди 13 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
Гласувайте за Стефан Солаков и Галя Асенова - единствената алтернатива на статуквото! ГЕРБ, БСП, НДСВ, ДПС, СДС, вече ги видяхме, нима искаме още да ни крадат, лъжат и мамят?
отговор Сигнализирай
332
Нциом
преди 13 години
Харесвам 21 Не харесвам 4
Добре е когато се четат тези данни да се помни, че нциом е една от 6те агенции работещи за герб в тази кампания. Това бе официално съобщено. Ще рече - щом те кажат, че очакват сближаване на първите две двойки - разбирайте, че те вече са се сближили. Само да не вземат и да се разменят като места на първия тур? :)
отговор Сигнализирай
331
инженер
преди 13 години
Харесвам 28 Не харесвам 9
Цитат:Кандидатите на БСП имат преимущество над тези на ГЕРБ единствено сред хората на възраст над 59 години, сред нискообразованите, сред ромите, сред турците и сред бедните, посочват от НЦИОМ. Във всички останали социално-демографски групи кандидатите на ГЕРБ са по-предпочитани. Това са неверни факти! Аз съм на 40, от София, инженер, българин, работещ, от средната класа и ще гласувам за Калфин и Данаилов!
отговор Сигнализирай
330
До пост № 349
преди 13 години
Харесвам 23 Не харесвам 7
Не проумявам как е възможно някой като теб да пише срещу Калфин и да може да пише. Въшкарите подкрепящи ГЕРБ обикновено са от най ниската прослойка на населението.Калфин никога не е имал връзка с "мутри от мафията".Друг произхожда от тези среди и той се казва Боко-Мутрата.В света има още една мутра-премиер,той се казва Хашим Тачи.През последните две години повечето от теляците гласували за ГЕРБ на 5.07.2009 г. оредяха,не издържаха на мизерията.Виждаш,че всички сме против СИК. Сиреч, бонжуар.
отговор Сигнализирай
329
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 7 Не харесвам 6
Toя *** ГУШНА букетчето....))
отговор Сигнализирай
328
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 10 Не харесвам 7
Името на държавния глава и негови съветници замесени в поръчково убийство и екзекуцията на Емил КюлевСтраховитият сюжет, който изплува след разкритията на бившия служител на НСО Пламен Устинов би трябвало да разтресе държавата. Както казваше Марио Пузо: Нещата са толкова страшни и абсурдни, че нормалният човек първоначално отказва да ги приеме. Доживяхме подобно нещо да се случва у нас. Човек, на когото обвиненият по делото Октопод Алексей Петров му поръчал да убие бизнесмена Гриша Ганчев, проговори открито, на пресконференция. Разказа също, че за мократа поръчка знаел и президентът Георги Първанов, който извикал при себе си Петров и Ганчев. Там те нещо се споразумели. Въпросът, който гражданското общество трябва да зададе моментално, е: като Президент или като Кръстник е действал през лятото на 2008 г. Първанов? Това е страшен въпрос, от отговора на който зависи дали е мафиотска или нормална държавата. Отговорът трябва да се търси от прокуратурата и това да стане час по-скоро. Към този сюжет се прибавя нов, също толкова важен. Нови три убийства ще бъдат обединени в обвинение срещу групата на Килърите. Сред тях е и екзекуцията на банкера Емил Кюлев на 26 октомври 2005 г. Кюлев бе близък приятел и съветник на президента Първанов. Бе разстрелян на правителственото трасе бул. България, пред очите на десетки свидетели. До ден днешен няма и следа от убийците. Чак когато новото правителство и ръководството на МВР възобновиха пратеното в девета глуха разследване, почнаха да се проясняват нещата около публично изпълнената смъртна присъда. Вицепремиерът Цветан Цветанов още преди месеци заяви, че досега разследването е било стопирано и му се е пречело от най-високо място Дондуков 2. Уникалното в случая е, че в делото Килърите изведнъж се оказват двама съветници на президента: Кюлев като жертва и Петър Стоянов-Пешо Сумиста като обвиняем. Това е прецедент в Европа! Няма друг подобен случай - името на държавен глава да е замесено по такъв начин в толкова тежки престъпления и знакови дела срещу организираната престъпност, заявиха пред Торнадо хора от МВР и прокуратурата.
отговор Сигнализирай
Новини