IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Борисов: Дано с тези "Пантери" не говорим повече за Шенген


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

336
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
а дано ама надали
отговор Сигнализирай
335
До 348
преди 13 години
Харесвам 17 Не харесвам 1
Еми какво да кажем за вашият бедняк Борисов ? Още по време на парламентарните избори каза " Аз съм богат човек"интересно тай как е натрупал богатството си - ЗАКОННО ?
отговор Сигнализирай
334
rumen221
преди 13 години
Харесвам 21 Не харесвам 3
Приятели,ЕТО ИСТИНСКАТА ПРИЧИНА ЗА БЪЛГАРСКИТЕ БУНТОВЕ!!!- Минималната заплата от 270лв. е ПОД ПОЛОВИНАТА ОТ МИНИМАЛНАТА СПРАВЕДЛИВА ЦЕНА НА ТРУДА Необходимо е не замразяване, а промяна в ЦЯЛАТА РАЗПРЕДЕЛИТЕЛНА И ДАНЪЧНА СИСТЕМА У НАС!!!Какви са минималните жизнени и социални изисквания:- Цената на живота ни (като на животни), се нарича - "Жизненен минимум" и днес е 248лв. С по-малки доходи ни умъртвяват чрез глад това е ФИЗИЧЕСКИ ГЕНОЦИД!- Минималната цена на труда ни, като на социални животни, се нарича - "Социалнен минимум" и е 686лв. При по-малка минимална работна заплата, над нас се извършва СОЦИАЛЕН ГЕНОЦИД!!!- "Издръжката на едно дете" е средно 370лв. При по-малко средства се извършва НАЦИОНАЧЕН ГЕНОЦИД...!!!ИЗВОД:- Минималната издръжка на четиричленно семейство с двама работещи, ТРЯБВА ДА е 2112лв!!! Днес средната заплата е само 640лвОТ КЪДЕ ПАРИ ЛИ?- Средната ни работна заплата е 17% от средноевропейската, а произвадителността на труда ни е 27% от европейската!!! Следователно средната ни заплата БЕЗПРИКОСЛОВНО ТРЯБВА, да е със 63% по-висока или да е 1026 лева!!!- За по-високи доходи РАБОТОДАТЕЛИТЕ ТРЯБВА, да модернизират производството си, а за да го направят Данък печалба за инвестираната и част в България, ТРЯБВА, да се намали на 5%, а за останалата и част, първо да платят ДДС, а после и колкото са удръжките на работещите граждани 37.5%...!!!Конституцията постановява:Чл. 60. (1) Гражданите са длъжни да плащат данъци и такси, установени със закон, съобразно техните доходи и имущество- Къде е казано, че доходите на физическите лица (от труд, доходоносна собственост или социални помощи) СЕ РАЗЛИЧАВАТ по нещо- Къде е казано, че ТРЯБВА да има тавани в данъчното, социалното или другите видове осигурявания НапротивДнес ДВЕ ТРЕТИ от парите ни за НОРМАЛЕН ЖИВОТ, изработени от нас до стотинка, се присвояват от безмерно силната, спрямо отделния човек, ОЛИГАРХИЯ.Финансовата диващина на Дянков, наречена Пакт за ликвидация на българския народ и Държава, НЕ МОЖЕ ДА БЪДЕ ЗАПИСАНА В КОНСТИТУЦИЯТА, защото така се ограничават правата на Народното събрание и ПРАВОТО НА ЖИВОТ НА БЪЛГАРИТЕА ЛИБЕРАЛА ДЯНКОВ ИСКА ДА УЗАКОНИ ТОВА!!!
отговор Сигнализирай
333
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 5
пуснете НОВА ТЕЛЕВИЗИЯ НА ЖИВО Е ВОЛЕН СИДЕРОВ
отговор Сигнализирай
332
йхадфе
преди 13 години
Харесвам 10 Не харесвам 3
Тази жалка некадърна мутра така и не разбра, че не искат да ни приемат не заради скенерите, хеликоптерите, оградите или новата сграда на ГКПП-то, а само и единствено заради човешкия фактор - управляващите *** през всичките тези години.
отговор Сигнализирай
331
До 344
преди 13 години
Харесвам 3 Не харесвам 7
Ами те парите на държавата отидоха при червените олигарси, за това сега сме на това дередже да няма пари за лечение на децата. Но нека Гергов, Банев, Милен Велев, Костов, Агент Гоце и другите олигарси да отделят по някой милион от откраднатите стотици и тогава ще им се намали вината пред Господ, иначе
отговор Сигнализирай
330
до 341
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
Не знам дали си загледал добре снимката, но освен че Борисов се радва на новата си играчка по случай изборите, тавана отгоре е надвиснал, грозно и заплашително с ръждясалите си ферми и заплашвайки, всеки момент да се срути и да развали великото народно празненство по случай случката. За дете малко са му скъпи играчките ми се струва по 20 мил. всяка. А, по-лошото е че цяла България му ги купува.
отговор Сигнализирай
329
До 341
преди 13 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
Няма лошо, децата са винаги безкористни и чисти по душа!
отговор Сигнализирай
328
rumen221
преди 13 години
Харесвам 7 Не харесвам 6
Приятели,ЛОШО!ГЕРБ не са от ДОБРИТЕ, а от ЛОШИТЕ!!!Проблема на Борисов е Либерализма на партията му, е ВРЕДЕН ЗА БЪЛГАРИЯ и това прави ГЕРБ ЛОШИ за собствения си народ. Явно провалилата се философия на американския "свръхлиберализъм", който вкара света в поредната глобална криза, вече не си иска и от самите американци В съвременните индустриални общества се наложиха два пътя за развитие...:- Първия е десният - Американския или "Либерализма", в основата на който е заложена Анархията или Бездържавието. Дивата алчност, при която - По-силния (физически или финансово) винаги е по-прав и е характерен и с най-зловещия му символ Кризите..., на каквато сме свидетели и днес При Либерализма богатите стават по-богати, а бедните по-бедни Държавата овладяна от монополите (както и при Комунизма) е крайната цел на Либерализма или това са бляновете за: Света като едно голямо село (Без, обаче, да казват в това село кой ще е кмета, попа, даскала и полицая, кой ще оре на нивата и кой ще проси)От бушуващата днес поредна Американска финансова криза, вече знаем, че това е Път за никъде!!!- ГЕРБ СЛЕДВА ТОЗИ ПЪТ ПЪТЯ НА ЛОШИТЕ Защото днес 5% от населението притежава 97,5% от богатствата на народа ни!!!ЗАРАДИ ТОЗИ ВЪЛЧИ ЛИБЕРАЛИЗЪМ АМЕРИКАНЦИТЕ ВЕЧЕ СА ПО УЛИЦИТЕ, А НИЕ СПИМ!- Втория път за развитие е левият - Европейския или Демокрацията Общество, което се управлява от или в името на мнозинството граждани. Това ще рече, не в полза на най-богатите, а напротив, те се товарят данъчно от обществото поради това, че печелят от него и се въвеждат регулации на алчността им- Днес дори в САЩ го направиха, като посегнаха на своята Светая светих, на Свещенната американска крава банковата си система- ТОВА Е ПЪТЯ НА ДОБРИТЕ, ЗА КОЙТО СКАЧАХМЕ ПО ПЛОЩАДИТЕ И КОЙТО ДНЕС В БЪЛГАРИЯ НЕ СЕ ПРОПОВЯДВА ОТ НИКОЯ ПАРТИЯ!!!
отговор Сигнализирай
327
грг
преди 13 години
Харесвам 14 Не харесвам 2
Кратунар такъв не те е срам !!! 20 000 000 евро = 40 000 000 лева. Знаеш ли колко дечица в момента се борят с рака и поради нашето скапано здравеопазване се нуждаят от лечение в чужбина. Лечението там средно възлиза на 200 000 лева което прави 200 спасени дечица. А ти какво купуваш 3 скъпи играчки, как не те е срам бе ? Не сме в шенген не заради липсата на тези три хеликоптера, а заради контрабандните канали на хора, дрога, цигари и горива.
отговор Сигнализирай
Новини