IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Единен парламентарен фронт срещу ГЕРБ заради вота 2 в 1


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

34
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 15 Не харесвам 4
ГЕРБ престанете да наричате инакомислещите - комунисти, болшивики и станишевци.Комунизма и демокрацията също са две страни на една монета, без значение коя ще избереш, все едни са там.
отговор Сигнализирай
33
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 18 Не харесвам 4
Ръчно броене и касиране на изборите , ако се наложи!Виновните в затвора!
отговор Сигнализирай
32
VoB
преди 13 години
Харесвам 27 Не харесвам 3
Ако говорим за независимост, то Калфин е по-независимият кандитат.Калфин се е пртивостоял, даже е напускал БСП в знак на несъгласие с водената от Виденов политика. Бил е реформатор в БСП, даже когато ръководството на партията в лицето на Виденов бе срещу членството в НАТО.Докато Плевнелиев с нище не е доказъл, че е нещо повече от сянката на Борисов. В нощта на вота Плевнелиев показа, че няма собствено мнение, че чете написани от друг текстове, че няма мъжеството да се разграничи от нередностите по изборите, че не може да отговори на реални въпроси, а само на захаросани въпроси от платените медии.
отговор Сигнализирай
31
Весела
преди 13 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
Здравейте скъпи клиенти.Чудите се,коя е тази изпаднала крава дето ви мята всеки ден на околовръстното до едни запалени гуми и ви предлага примоция 2 лефа за сфирка.Е аз съм драги.Не ме подминавайте с пренебрежение,а се фъзползвайте от мен.
отговор Сигнализирай
30
Фют
преди 13 години
Харесвам 14 Не харесвам 3
Сега разбрах, защо ГЕРБ взеха толкова. Защото гласът на Фидосова е признат за глас на цялата Монтанска област :-)
отговор Сигнализирай
29
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 22 Не харесвам 3
Касиране!Защо вечно трябва да се правят компромиси за ГЕРБ, а за най-малкото нарушение на останалите да се оревава света до втръсване.Стига с тия глупости за герберската непогрешимост, че вече не знам на кого сте смешни...
отговор Сигнализирай
28
Весела
преди 13 години
Харесвам 5 Не харесвам 3
Аз се дразня на тези чиито имена липсвали в излирателните списъци.Аз цял месец роптая срещу досадните напътствия,които ме заливат от телевизионния екран :Да проверя дали ме има в списъка.Да си извадя нова лична карта или някаква служебна бележка,ако е необходимо.Да отбелязвам вота с кръстче и син химикал и т.н.Явно има доста *** в България и те са си виновни.
отговор Сигнализирай
27
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 10 Не харесвам 2
Да, има несъответствие, касаещо 12 хиляди граждани. Това е под 0,01% в цялата странаИ понеже са под 0,01%, какво от това, че ги лишихме от правото на глас. На какво основание беше намален броя на секциите, което всъщност и беше причината за огромните опашки, особено в малките населени места. За "броенето" и "обработването" да не говорим.
отговор Сигнализирай
26
darcas_real
преди 13 години
Харесвам 23 Не харесвам 2
Или ръчно броене, или касиране на изборите. ГЕРБ всеки ден правят по някоя мизерия, но са първи навсякъде, нама как да е истина това.
отговор Сигнализирай
25
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 17 Не харесвам 3
Касиране!Подробни обяснения!Наказания, ако трябва - затвор!
отговор Сигнализирай
Новини