IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Дянков до кметовете: Пари срещу сеч на чиновници!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

172
до 152
преди 13 години
Харесвам 3 Не харесвам 8
Какъв трудов човек си щом висиш във форум? Мотиката последен номер и на къра.
отговор Сигнализирай
171
Bai Hoi
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 7
Tiq deto glasuvahte za Gerb -chestit vi sbor maloumnici !!!
отговор Сигнализирай
170
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 5
На фона на толкова много съкращения безработица и мизерия се чувствам безкрайно щастлив че имам работа и ми плащат редовно.Супер ! :)
отговор Сигнализирай
169
РОБИН ХУД
преди 13 години
Харесвам 1 Не харесвам 3
лист за соц.партия за печелене на избори:прогресивен данък с 6000 год.необлагаем доход и 80% за над 500 000 и за юл/затвор ГАРАНТИРАН мин 10г който е хванат с непл данъкданък ЛУХ за собств.над сред.без ддс в/у храни, медицина/лекарства, образование/книги и пр./безплатно образование от 1клас до докт ст./позволява се същ на частно таковабезплатно здравеопазване/позвлява се и частно таковапенсия на 55/57гмин.заплата 500лв/мес за 40 часа на седица +1.5 пъти заплата за над 8 часа раб ден
отговор Сигнализирай
168
Н.Вапцаров
преди 13 години
Харесвам 5 Не харесвам 3
По радиото някойшумно спори.С кого?Не знам.А може би с народа.Говори си и нека си говори,нали затуй му плащат хората. Държава има,има власт, коятонеспирно бдиза ваште интереси.Хвърлете лозунга!Плаката на земята!Народът е доволен,сити весел. Във кафенетонякой се изсекнаи дълго трнасъс здравите опинци,игледа се и каза уж полека: Комай ни лъжаттия синковци.А и в писаниетописано е божем: Глас народен глас божи. Комай си прав обади се от ъгълаедин младежсъс глас от глад изстинал, нали така ви лъгахаи презпетнайсета година? И ако нас ни каратда умираме,а ако нас ни тикаткъм куршумите,то сигурно и лудияразбира,че ние трябвада си кажем думата. Та казвам аз,понеже нямаолиои хлябът еот мъката по-чер,един е лозунга:Терора долу!Съюз със СССР!
отговор Сигнализирай
167
тоя е изрод
преди 13 години
Харесвам 16 Не харесвам 3
А допустимо ли е в условия на криза да пращаме хората на улицата?ГЕРБ са си поставили за цел да направят безработицата в България рекордна.Лошото е,че и 50% безработица да докарат пак ще има баламурници дето ще гласуват за тех.
отговор Сигнализирай
166
КАКА СВРАКА:)))
преди 13 години
Харесвам 11 Не харесвам 2
КРЪСТЯ СЕ.....ДЕ СЕ Е ЧУЛО И ВИДЯЛО, ДЪРЖАВА БЕЗ ДЪРЖАВЕН РЕЗЕРВ????ТОЯ МАЙ СЪВСЕМ Е МРЪДНАЛ!!!!!!АМА НЕКА НАЛИ ГЛАСУВАХТЕ ЗА МАРИОНЕТКИТЕ НА НЕКОМПЕТЕНТНИЯ БОЧКО НА ВИ СЕГА!!!!
отговор Сигнализирай
165
до Венци
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
Ние нямаме синдикати !!!
отговор Сигнализирай
164
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
На колене Дянков! На колене пред българският народ, който изстрада глупостта на десетки като теб. На колене и си свали шапката. Тоя народ не е за подигравка. Тоя народ е оцелял през хилядолетията и ще оцелее и днес въпреки такива като теб. На колене продажници мизерни, които продадохте България за лъскави имоти и коли. На колене!!!!!!!!
отговор Сигнализирай
163
до 158
преди 13 години
Харесвам 15 Не харесвам 4
Не го мисли ти на леля масончето ! Ще замине за новата юдея USA. Той там има къщи и имения ... Дянков е поставен с една единствена задача - да си плащаме в продължение на 4 години вноските към МВФ и Световната банка.Ама, че българите изчезвали с най-бързи темпове от лицето на земята. Това, че народа ни е подложен на ГЕНОЦИД.Хич не му пука на Дянков !!!Той не е българин. Поне не се чувства такъв. Масоните и техните слуги нямат род и родина. Те са глобалисти.
отговор Сигнализирай
Новини