IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Възрастта за пенсия ще расте с по 6 месеца на година


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

284
Василев
преди 13 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
Много сте нетърпеливи , не можете ли да изчакате малко време, само 5години!!!След 5 години ще сме по-богати от гърците каза Дянков!!!Миналата година преборихме кризата, а от тази сме в растеж!!!Вярата и надеждата са много силни оръжия, имайте малко търпение!!!
отговор Сигнализирай
283
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
На мен не ми харесва частта с армията и полицията.Трябва да има солидарност - ако нашите пенсии се пипнат - да се пипат и техните. Да се въведат различни нормативи в армията и полицията и който не ги покрива - бай, бай. Заплатите при пенсиониране да се намалят наполовина от 2012 и още наполовина от 2013. Не мисля че може да очакваш от войник или полицай 140 кила да те пази или да лови престъпници. Да останат само кадърните и способните, синове и дъщери на генерали да изчезват от системата.1%са
отговор Сигнализирай
282
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Само така Дянков! Разкажи му играта на това племе! Да работят с памперси ако трябва!:) Кво е то туй! Пенсии! Като направят 60 години им спирай лекарства и здравно обслужване и пенсии няма да изплащате дори! И тогава отново ще сме най-добри в Европа и ще се слави името ви с Боко:))
отговор Сигнализирай
281
до 282
преди 13 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
ей ,смотан,какви са тукашните условия на труд и какви в италия,каква е смъртността тук и каква там ти ,***,правиш ли сметка?А що ти *** ,не съпостаниш заплатите,ами възрастта за пенсия?
отговор Сигнализирай
280
100%
преди 13 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
Ние си мислим че работим, те си мислят че ни плащат
отговор Сигнализирай
279
до комуниста - 282
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
Италия ще се оправи. България - не!ГЕРБ е виновен, а? Да, но и ние сме виновни, всички ние, които търпим 22 години да ни управляват комунистическите чеда и внуци! Найс, а? :)
отговор Сигнализирай
278
до недоразумение
преди 13 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
ти наистина си недоразумение!колко активни борци има и са живи-и колко пенсия вземаха или вземат-и КОЛКО "народни" избанници -дупетати---надявам се ти е ясно кво написах,има с десетократно по-високи заплати и пенсии и колко *** и турци в ТР вземат пенсии от тука!Там ако се пипне,сигурно ще е по-добре!
отговор Сигнализирай
277
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
ГЕРБ! Атака! Държавата в батака:)))
отговор Сигнализирай
276
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
282 - ***, по-***, най-***, 282:))) Я вземи почети малко повече за Италия:))))
отговор Сигнализирай
275
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 12 Не харесвам 0
Удри Бойко! :)))) Направи им поне 100 години пенсионната възраст:))) И то от утре! Каква 2012:)))
отговор Сигнализирай
Новини