IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

"Бургас-Александруполис" нямал никакво значение за BG


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

64
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 2 Не харесвам 8
63Наличието на конкуренция в източника на газ води до спад в цените.... и в комисионните за комуноидните.
отговор Сигнализирай
63
ххх
преди 13 години
Харесвам 11 Не харесвам 5
Така де, не е като Набуко който има огромно икономическо, енергическо, тактическо, стратегическо, историческо, епохално.... значение. Е, може и да няма газ, ама и потупването по рамото и "конгратулейшън" от чичо Сам само по себе си е безценно и несравнимо с някакво "поздравляем" от Путин
отговор Сигнализирай
62
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
За тръбата щеше да се наложи да се отчуждят огромно количество българска земя. както знаете, на 50 метра от тръбата трябва да е голо поле. Разходите по проекта, щаха да се изплатят след 20 години. Освен това, ГЕРБ не спряха това лято да правят проверки по морето.
отговор Сигнализирай
61
от 60 за 18
преди 13 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
Опс.. Коментар 60 е реплика към 18
отговор Сигнализирай
60
!
преди 13 години
Харесвам 8 Не харесвам 4
***, ***, чак вдлъбнат коментар :)Ако парите от морския туризъм са за 2 области - варна и бургас, то парите (комисионните) от нефтопровода ще са за цели 2 стаи комунисти. За теб остава среден пръст и в двата случая май :)
отговор Сигнализирай
59
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
Да бе! Нямало! Ами рушветите за Станишев не са ли важни? Сега трябва да ги връщат, а това си е чиста загуба
отговор Сигнализирай
58
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 15 Не харесвам 8
Браво на ГЕРБ ! Най после политика в интерес на България !
отговор Сигнализирай
57
чекист
преди 13 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Проектът наистина е без значение за нас така. Този проест не е нов. Навремето бе предлаган, но бай-Тодор поиска и двупосочна железница да се изгради до Солун и бонуси за нас на пристанището. Гърците почти се бяха навили, но войната в Авганистан обезпаричи рашките, а и както винаг янките слогаха пръти в колелото.
отговор Сигнализирай
56
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 13
Трайчо, Трайчо, пак изперка.Я ходи си гледай шистовия газ, където ти текат финикийските знаци!
отговор Сигнализирай
55
Агент Мълдър
преди 13 години
Харесвам 13 Не харесвам 8
Евала, Трайчо! Крайно време беше!
отговор Сигнализирай
Новини