IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

До 2014 г. Европа трябва да даде работа на 2 млн. младежи


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

14
ССС
преди 13 години
Харесвам 7 Не харесвам 13
При Станишев безработицата беше 6%,а при тоя шушляк бОКО надхвърля 11%
отговор Сигнализирай
13
Теорема
преди 13 години
Харесвам 13 Не харесвам 4
Коментари под статия със снимка са хамстера са загубено време.....
отговор Сигнализирай
12
2 ФЕВРУАРИ
преди 13 години
Харесвам 12 Не харесвам 5
поздравяваме серГЕЯ,с празника и му желаем много нови червени членове!
отговор Сигнализирай
11
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 12 Не харесвам 2
Меркел го е избрала тоя за да разсипе комуноонанстите в ЕС все пак и тя не иска силна конкуренция по време на избори
отговор Сигнализирай
10
wiktor
преди 13 години
Харесвам 18 Не харесвам 6
Станишев тук никой не го бръсне за слива, та какво остава за Европа?! Политическите трупове нямат думата.
отговор Сигнализирай
9
Дражко
преди 13 години
Харесвам 10 Не харесвам 3
Тоя "измислен"политик,"Кога стана калайджия-кога му лъсна задникът?"Ама и това е работа-да говориш глупости и да вземаш пари!Какви сравнения-Австрия,Финландия........И гаранции.......?Тц,тц.....Абе, и политиката често има нужда от клоуни и палячовци!
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
Тя,Европа сякаш ви е длъжна!
отговор Сигнализирай
7
tt
преди 13 години
Харесвам 11 Не харесвам 1
Младешката безработица няма никога да се оправи тук,понеже старата номенклатура ,която е на всички държавни постове се страхува от младите хора ,които са с висше образование.просто младия и учен младеж или момиче е конкурент на дъртия и неук номенклатур1ик и заплаха за тях.
отговор Сигнализирай
6
Falkone
преди 13 години
Харесвам 17 Не харесвам 4
Колко му естанишев ще им намери за по 200 евро на месецдобре че стана премиер че да направи 4 години трудов стажщото преди това нямаше и ден
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 18 Не харесвам 5
Специалиста по униформите на Съветската армия дава акъл на Меркел!?!?Много безочливо и нагло е да дуднеш по медиите като най-големия реформатор,и в същото време с личното ти одобрение да стои разхищаването на една държава.По-голяма наглост от Станишевата няма!То комунист и съвест има ли изобщо!
отговор Сигнализирай
Новини