IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Парламентарна комисия ще разследва Първанов и Марин


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

21
Кашчей Безсмертний
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 4
Бахмааму!Аверчето няма тескере за ***, тъй ли стана, а Бочко?"Ало, Костя..."
отговор Сигнализирай
20
Mumko
преди 13 години
Харесвам 8 Не харесвам 6
"Искането на ВАС за наличието на указ бе отправено във връзка с отнемането от Марин на българското гражданство на Константин Циганов, който се смята за кръстник на руска престъпна групировка от близкото минало..." и сега какво стана? сегашните т.нар управляващи ще направят всичко възможно да върнат гражданството на поредния престъпник?!?... ама какво ли се учудвам, то престъпници ни управляват, та няма да си доведат другарчета... жалкото е, че пак ние (народа) ще платим за поредната им глупост..
отговор Сигнализирай
19
Гошо Тъпото
преди 13 години
Харесвам 18 Не харесвам 2
На сниката;Параваноф и Марин през щастливите им...години,в Президентството.
отговор Сигнализирай
18
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 7 Не харесвам 4
Щом го иска Яне, значи е пълна простотия! Всички знаем, че Яне е човек на Трактора. А защо Борисов му вуйдисва, не е ясно. Може би е решил сам да признае, че е престъпник и екс-съдружник на Ал.Петров.
отговор Сигнализирай
17
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
Я да чуем мнението на феновете на ГЕРБ за Яне? Особено на днешната дата. Да припомняме ли какви ги приказвахте за Яне допреди 3-4 месеца? Можете и сами да видите, нещата са още в нета. Възможно ли е да смятате, че Яне е променил своята същност и ориентация с магическа пръчка? И чия точно пръчка е успял да хване??? :))
отговор Сигнализирай
16
Ангел Марин
преди 13 години
Харесвам 2 Не харесвам 4
Сърдит Петко празна му торбичка....
отговор Сигнализирай
15
OF22
преди 13 години
Харесвам 2 Не харесвам 3
тея БОГ ГИ Е НАКАЗАЛ, с природа пустош и голи камънаци,нема да искарат,дълго преяждащи те...
отговор Сигнализирай
14
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 15 Не харесвам 5
Парламентът да изиска отчет от Гоце и Марин, на какво основание и по какви критерии са помилвали официално осъдените опасни престъпници
отговор Сигнализирай
13
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 5 Не харесвам 3
Щастлива мафия, докога!11
отговор Сигнализирай
12
topor
преди 13 години
Харесвам 14 Не харесвам 3
Ам чи аз не си спомням Първанов да е полагал клетва пред Парламента за втория си мандат.Значи ли, че е бил незаконен президент?Нещо *** има в цялата тази дандания.
отговор Сигнализирай
Новини