IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Евтим Костадинов остава начело на Комисията по досиетата


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

36
Евтим
преди 12 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Самият Станишев подбра членовете на Комисията по досиетата, като БСП е с най-много представители четирима. За председател бе назначен депутатът от БСП Евтим Костадинов, чиято биография е крайно съдържателна преди промените е милиционер в град Толбухин, през 1988 г. завършва Висшата специална школа на МВР, в периода 1992-1995 г. е управител на охранителна фирма и участва в приватизацията, от 1995 до 1997 г. е шеф на РДВР-Добрич, след което е избран за депутат от БСП.
отговор Сигнализирай
35
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Та нали Костадинов е милиционер и ни направи за смях пред света. За какво отваряне на досиета говорим. Колко шестака разкриха. И защо само на определени лица, а не се отворят всички досиета. И да се публикува списъка им. Тогава и няма нужда от комисия. ГЕРБ се подиграва с нас и е крайно време да си събира парцалките. БСП поне се знаят какви са и не всички са били милиционери.
отговор Сигнализирай
34
Смех
преди 13 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Главните досиета изгоряха по време на подпалването на партииния дом.Пак ни управляват същите но са по-богати и ни станаха работодатели.
отговор Сигнализирай
33
Не така байновци
преди 13 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Цялото това разкритие на сътрудниците на Държавна сигурност е фалшива. Защо ли? Защото самата Държавна сигурност има интерес от това. Кого разкриват. Сътрудниците на разузнаването, най-вече външното. Държавна сигурност най-много се страхува от тях, да не им разкрият връзките им с чуждите агенции, далаверите в самата България. Защо не е разкрит нито един доносник на ДС - ***, обикновенни доносници в предприятията, плюенето по съседи, уж приятели или познати. Това е интересното, а не разузнавачи
отговор Сигнализирай
32
ДеСетаров
преди 13 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
Цветанов,защо криеш твоята история??!! За взаимоотношенията между баща ти и глвореза от ДС-Григор Шопов!!?? За твоята кариера в ДС!!?? Тъмни петна от твоята биография!!!
отговор Сигнализирай
31
АНОНИМЕН
преди 13 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
Са сетен път се убеждавам, че България е абсурд на абсурдите. В началото на деветдесетте години на прехода, Евтим Костадинов беше освободен от органите на МВР - Добрич и стана частен детектив и с какъв ли не още бизнес се занимаваше. Кто се върнаха бесепарите на власт,пак си го взеха и стана шеф на Окръжното. Задочно завърши право в ТУ-Варна без да е ходил на изпити под протекцията на доц. Петърчев зам.декан, е, тогава как да вярваме, че той е честен като досега не е разкрил своето досие ?
отговор Сигнализирай
30
Кесяков
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
Сделката стана - Евтим скри досието наЦецо в Седмо главно на Дс, като го обяви за цивилен служител и разносвач на папки, а днес Цв.Цв. връща услугата. Сега ще видите, че никой в НС няма да скочи. БСП ще си трае, защото Костадинов е техен, доскоро бе член на ВС на БСП. Сините - също, щото Евтим милиционера им върши работата по-усърдно от седесар. Виж ДПС могат да поднесат изненада, но какви ти принципи и морал при Доган. Егати помийната яма е България. Един долен милиционер от Толбухин отваря досиетата... [Прочети целия коментар] на разузнаването, крие Цв.ЦВ. и мутрата Борисов и публично му се отплащат за тези две престъпления. Казвам "престъпления", защото в Закона за досиетата длъжността на Цветанов в ДС си е за обявяване като "принадлежност към ДС". Евтим Костадинов е престъпник и един ден ще му се търси съдебна отговорност за две деяния - Първо, противозаконното укриване досието на Цветан Цветанов. Второ, откриването на имената на офицерите от НРС, което доведе до ликвидацията на трима наши агенти в Македония и Турция.По въпроса е писано вече във вестник "Галерия".А моралната присъда на обществото към Костадинов е заради смъртта на Сашо Авджиев, обявен за агент, без да има каквото и да данни е за такава дейност, освен една нескопосано написана папка, от която се вижда какъв бохем е този добър човек. Костадинов и службите са моралните убийци на Сашо Авджиев. Костадинов, ти спиш ли спокойно? Апропо, ти знаеш кой e авторът на този текст. Което особено ме радва. Второ апропо, ген. Киров скри криминалното досие на Борисов от бивша Югославия и така го спаси от процеса в Белград срещу Сретан Йосич и ето ти нова награда - стана съветник на премиера, за да си затваря устата, както сам призна Бойко Борисов. Каква държава! Подлеците успяват, почтените страдат.
отговор Сигнализирай
29
Виц
преди 13 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Добре работи,ама се не знае за кого.....палавник е той...!!!
отговор Сигнализирай
28
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
У нас пастор Глук не може да има - свещенниците ни и те са в кюпа на ДС и на дявола
отговор Сигнализирай
27
Земеделец
преди 13 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
Червените кхмери са смели лозунга. Сега се обединяват по форумите.:):)
отговор Сигнализирай
Новини