IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Двама министри на по 33 се кълнат в НС


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

75
аз
преди 12 години
Харесвам 11 Не харесвам 1
Както казал на времето крал Милан, младежи с вас разменям само курци не мисли.
отговор Сигнализирай
74
33 годишен
преди 12 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
Следващите министри ще са на 23 - направо от скамейката, а след това!
отговор Сигнализирай
73
Бат Бойко
преди 12 години
Харесвам 12 Не харесвам 1
Шуробаджанащината пак на показ..."А бре Бат Бойко, на кого пак дължиш услуги?"
отговор Сигнализирай
72
ДО 74
преди 12 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
БИ ТРЯБВАЛО ДА СЕ СРАМУВАШ, А НЕ ДА ПАРАДИРАШ ,ЧЕ СИ ГЕРБАДЖИЯ, И ДА ВЗЕМЕШ ДА СЕ СКРИЕШ НЯКЪДЕ!
отговор Сигнализирай
71
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
да си завършил право в Благоевград е престъплениебравус на таквиз юристи
отговор Сигнализирай
70
иии
преди 12 години
Харесвам 14 Не харесвам 2
Колкото и да е неприемливо за някой за съжаление по хубави от комунистите в България няма. Ние Българите не се обичаме по между си и от тук идват големите беди на мизерия. Комунистите може и да крадат но дават нещо и на хората докато тези само крадат за себе си.Исторически комунистите първи са застанали с пистолет в ръка зад ъглите за да се борят против мизерията жертвайки живота си. Помислете дали са за изхвърляне от политическата сцена.
отговор Сигнализирай
69
:)
преди 12 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
До края на царуването на Бобо ще видим министри на по 10 годинки както е тръгнало :)
отговор Сигнализирай
68
министър
преди 12 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
Тези ученици за какво са ги снимали.
отговор Сигнализирай
67
до 77
преди 12 години
Харесвам 12 Не харесвам 1
Защо наричате червени ,всички които не са съгласни с Бойковите действия!А?Нищо подобно няма, то Бойко ,ни червени, ни зелени , ни сини ни пембени го харесват!НИКОЙ НЕ ГО ХАРЕСВА, НИКОЙ!!!!!ТОЙ НИ ДОКАРА ДА НЕВИЖДАНА МИЗЕРИЯ!!!
отговор Сигнализирай
66
емигрант в САЩ
преди 12 години
Харесвам 18 Не харесвам 1
Делянчо,баща ти каза в ефир по БТВ,че 1997г.когато банки фалираха,народа бе ограбен,долара беше 3000лв.ти си пристигнал в САЩ в два часа през ноща без да познаваш никого и си се справил сам тези години там на чужда земя!?Дали не си носил изпраните от татко пари от неговата комунистическа-предприемаческа фирма???
отговор Сигнализирай
Новини