IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Растежът не се купува, а се работи!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

8
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 17 Не харесвам 28
Браво на наборчето оня червен *** Гоце ходеше само при Путин , а резултата е най- скъпата газ и един криминален проект за АЕЦ
отговор Сигнализирай
7
за ГОШО ТЪПОТО
преди 12 години
Харесвам 20 Не харесвам 8
АМА ти наистина се ***! Тиквите не се сЪдят,а сАдат!Има само една Тиква,която в скоро време ще бъде сЪдена!
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 25 Не харесвам 5
Най-големите голтаци, а сме тръгнала света да учим смех.
отговор Сигнализирай
5
Срам
преди 12 години
Харесвам 30 Не харесвам 6
Тоз , какви глупости дрънка? И туй улавото тръгнало да учи хората. То на две страни хората бърка / Чехия и Полша /, пък тръгнало БРАТЯТА американци да поучава.Бе куклавода що не си прибере кукльото и да се пръждосват?ААА и предлагам: Тъй като Б.Борисов е супермен, да му издигнем паметник за прослава. Може и мавзолей.
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 24 Не харесвам 4
Браво само тъй ама аз искам да видя да един американец с 200 долара пенсия та да види как тоя растеж е от гърба на хората. И как ще го линчуват.
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 21 Не харесвам 6
Да и накрая изпадаме в стегнация и работим за ядене.Пиша му двоика по икономика.Изобщо правителство което говори за пестене, на което му липсват 4-5 милиярда ,а уж пести какво да го коментирам
отговор Сигнализирай
2
Гошо Тъпото
преди 12 години
Харесвам 15 Не харесвам 3
И аз като...президента,работя за...растежа като съдя...тикви в Кривунделово;не ги...купувам отЖенския пазар в София.
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 26 Не харесвам 4
Така, така.Работете , роби, блъскайте да еволюирате от макмуни в човеци, за да има родните политици какво дакрадат и лапат, че тях кризата ги удари.Почнаха да се крадат едни други, поради липса на ,, ресурси" :)Воленчо стигна дотам да се моли на Бойко ,,върни си си ми откраднатите парички".Няма ги баламите вече, г-жо президент.Тия приказки за здравото бачкане ги слушаме 23 години.Ай, сменете поне плочата, ясно е , че чипа няма кой да ви смени.
отговор Сигнализирай
Новини