IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Станишев: ГЕРБ разбира само от протести и тояга


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

61
копи-пейст
преди 12 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
ШИЗОФРЕНИЯ-------МАРИО-37!!!Вземете се със съсела и си лекувайте заедно шизофренията...
отговор Сигнализирай
60
Наблюдател
преди 12 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
Ако някой е забравил Станишев подари милиони декари земя на морето,подчертавам милиони декари подарена земя на брега на морето без една стотинка да влезе в държавната хазна и пред погледа на цяла България.Колко безочлив и дебелокож трябва да си,за да излезеш по медиите и да говориш как закона бил лобистки.Станишев,България помни много добре всички твой престъпления и ще ти ги припомним на следващите избори.
отговор Сигнализирай
59
c0ldblooded
преди 12 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
аде бе вие и от това не разбирахте мръсен плъх такъв..вие и гербавите сте просто 2те крила на бкп...
отговор Сигнализирай
58
Сър Брейвик
преди 12 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
Нека всички вдигнем пълни чаши в наздравица за здравето и дълголетието на чистия ариец, свят борец за правда и свобода, многоуважавания сър Брейвик! Името му ще отекне във вечността, защото именно той ще ни поведе към новата, последна свята борба срещу циониските *** и герберастката ***, напред към победата братя, да живей нашия баща сър Брейвик!!!
отговор Сигнализирай
57
МАРИН МАРИНОВ
преди 12 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
отговор на анонименабе, бягай да целуваш гъзъ на Б.Б. и Цецо -***- КОИТО НИ ДОКАРАХА ДО ПРОСЯШКА ТОЯГА, ДА НЕ МОЖЕМ ДА СИ НАХРАНИМ ДЕЦАТА С ДОБРА ХРАНА, ДА НЕ МОЖЕМ ДА ЗАРЕДЕМ ДЕЦАТА НА ПОЧИВКА.СИГУРНО СИ МНОГО ***, ***,*** И НЕУК!!!
отговор Сигнализирай
56
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Гейберасткото прасе направо саботира форума на сайта с бота си Марио.
отговор Сигнализирай
55
!!!!!!!!!!!!!!
преди 12 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
КАТО ГО ГЛЕДАМ МАЙ СЕ Е НАПИКАЛ...
отговор Сигнализирай
54
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
аре бегай да целуваш лика на Маркс
отговор Сигнализирай
53
клецо
преди 12 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
станишка,захарче,една вечер да те имам
отговор Сигнализирай
52
dobri
преди 12 години
Харесвам 2 Не харесвам 3
Тоя *** пак ли има наглостта да се изказва...?Сергей, скрий се някъде и си трай, *** мазно, очилато!Бойко да ти ножиците за ленти, да можеш да стрижеш овцете дето са гласували за тебе!Безочлив ***!!!
отговор Сигнализирай
Новини