IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Мога ли и аз да наема правителствения самолет?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

84
Рудолф Хес
преди 12 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
За 58Ако под голямата ориенталска *** разбираш турция си напълно прав. Те са стари дружки със потъващия към дъното нов ваш голям брат.
отговор Сигнализирай
83
избирател
преди 12 години
Харесвам 45 Не харесвам 4
Ха ха ха Герб започват да ме кефят.Бах тая грандиозна наглост.За подобна наглост трябва да си осъзнал ,че тоя народ и децата му на площада да трепеш/ей така за удоволствие/,пак ще си трае............
отговор Сигнализирай
82
bibi
преди 12 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
Аз разрешавам.С цените на горивата може бе ще излезе със самолет по-евтино.
отговор Сигнализирай
81
Killuminati
преди 12 години
Харесвам 29 Не харесвам 1
Някой викат всеки който си плати може да наеме правителствения самолет - хахахаха да ама не я се пробвайте звъннете поговорете и ще видим дали ще можете да резервирате Еърбъсчето, нема начин - иначе разходите за Бистришките Тигри ги е платил целокупния български народ, не се заблуждавайте че ги е платил Емо
отговор Сигнализирай
80
mlad6ito
преди 12 години
Харесвам 30 Не харесвам 3
Сега Мони да излезе и да обясни как няма пари.
отговор Сигнализирай
79
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 24 Не харесвам 1
Крушата не пада по-далеч от дървото.В случая другаря Борисов е одрал кожата на дебеловратите си другари от партията-майка БКП!
отговор Сигнализирай
78
До 60 Анонимен
преди 12 години
Харесвам 37 Не харесвам 3
"Гласувахте пак за ГЕРБ!"Докато всички не схванат, че точно това НЕ Е вярно, няма да се оправим!Изборите през 2011 бяха фалшифицирани!
отговор Сигнализирай
77
Пуси Риот
преди 12 години
Харесвам 34 Не харесвам 6
Боже отърви ни от Борисов и спаси България от ПУТИНизация
отговор Сигнализирай
76
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 24 Не харесвам 2
Ще изметем мършите от геб, но този път ще има и съд! Следващото правителство трябва да е от експерти а не от компроментирани партии! Оставка незабавна за мутрите от герб!
отговор Сигнализирай
75
Оня
преди 12 години
Харесвам 4 Не харесвам 22
Га ви спираха еврофондовете не ривахте, а?
отговор Сигнализирай
Новини