IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Евтина Коледа преди Коледа, обещава Мирослав Найденов


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

44
Я го дайте след 21 ч
преди 12 години
Харесвам 16 Не харесвам 1
Да ги видят хората какви пържоли лапат, какви агънца със зачервена кожичка на чевермето са им окачили......
отговор Сигнализирай
43
41
преди 12 години
Харесвам 20 Не харесвам 2
Абе пед*! Ти знаеше ли колко неща се купуваха с 30-40 лева навремето:)))))) ***!
отговор Сигнализирай
42
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 12 Не харесвам 2
До пенсионер - ето това е сега идеология. Тогава се взимаха 30-40 лева, само че живота беше в пъти по-евтин и хората ходеха всяка година на море (а сега ако отидат на пет-шест години е чудесно). Тогава здравеопазнето беше безплатно - сега не е. тогава имаше волги, които харчеха по 10 л, но бензинът беше супер евтин, сега има мерцедеси, но но бензинът е скъп - недей да съпоставяш тези времена.... Смешно е...А заплатите наистина намаляха - има инфлация и това е факт.Цените растат, доходите - не
отговор Сигнализирай
41
!
преди 12 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Найденов:"Айде на прИмоциите-взимайте за Коледа,щото на НГ ви се *** ***!!!"
отговор Сигнализирай
40
Гражданин
преди 12 години
Харесвам 6 Не харесвам 12
Единственото спасение за България е да изберем на изборите автентичните истински демократи начело с Иван Костов. Той е доказан политик. Изкарвал ни е от далеч по-тежки ситуации. Стига експерименти. Път на можещите и образованите!
отговор Сигнализирай
39
Все още българин
преди 12 години
Харесвам 11 Не харесвам 3
"В европейските държави потреблението на луксозните стоки също било на критични нива.""76% от българите приготвят буркани за тази зима." Какво да го коментираме този демагог.
отговор Сигнализирай
38
ГЛЕЙ ГО
преди 12 години
Харесвам 12 Не харесвам 4
маминия! Как сладко ПАПА! Че и на децата от яслата в купичките бърка! Бравос! Снимка за учебника по история! Новия учебник!
отговор Сигнализирай
37
uuuu
преди 12 години
Харесвам 8 Не харесвам 3
Герберастки недоразумения...
отговор Сигнализирай
36
до 25
преди 12 години
Харесвам 8 Не харесвам 4
Ей ***, защо не се разходиш да видиш на какъв език се говори сега в Министерството на Найденов. Чака те голяма изненада, ще останеш смаян. Може и да разбереш кой е тайния коалиционен партнер на ГЕРБ. Май оня с барбекюто.
отговор Сигнализирай
35
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
Я, едно предколедон хорце да друснем пред очите на япноския посланик и премиера-Слънце.... пък той може да реши да даде още някой друг милион на нашето министрество. Ама, че съм малко слоно, голяма работа, нали премиерът ще уважи старанието, а не резултата.... То и той играе футбол на 50 годинау, аз не мога една ръченица ли да зъвртим.....
отговор Сигнализирай
Новини