IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Избраха Цацаров след натиск от ГЕРБ, скочи БСП


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

31
to4no
преди 12 години
Харесвам 5 Не харесвам 6
БСП ревът за Цацаров.От тук нататък червените кхмери само ще ревът като довица за ху. То неможе даси предател на една държава даси краднал до насите и даси продавал държавата на чужди интереси и после да се месиш на законното правителство на гн Борисов.Така че вече сте глас във пустиня вече ще имате само неприятности стига ви толкоз рехат.Но гн Борисов е пак мек човек ако беше някой друг щеше дави навре главите в миша дупка като чаушевско.Но нее минало време.Само Бойко.
отговор Сигнализирай
30
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 11 Не харесвам 3
Някой спомена бившия главен прокурор Велчев по-надолу и е прав, че беше пародия и нищо не вършеше. Защо тогава герберският президент Плевнелиев назначи тази пародия в Конституционния съд?!
отговор Сигнализирай
29
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 7 Не харесвам 4
Щастлива тиква!
отговор Сигнализирай
28
ГЕРБ
преди 12 години
Харесвам 12 Не харесвам 6
Добрият главен прокурор за България е Сотир Цацаров - тлъст, крадлив и корумпиран! Истински професионалист!
отговор Сигнализирай
27
Електорат
преди 12 години
Харесвам 12 Не харесвам 5
Още вчера щом беше избран уважаемия от мене Главен прокурор ми направи впечетление във форума на ДНЕС, че от 100 души 94 не одобряваха избирането му и изразиха становище за далавера.Коментара е излишен..Г-н Цацаров при препитването от ВСС, много ясно подчерта, че не се вълнува от това какво говори за него общественността и какво пишат вестниците за семейството му, важното е да го изберат и да не вярват на "слуховете" за него.Не го избраха, а го назначиха, все пак има разлика. /и то ГЕРБ /
отговор Сигнализирай
26
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 13 Не харесвам 4
Под снимката трябва да пише: Тази шия да не би да е от туршия?
отговор Сигнализирай
25
ПЕШО
преди 12 години
Харесвам 13 Не харесвам 2
ВЕЛЧЕВ КОЙТО НЕ ЗНАЕШЕ СИМВОЛИТЕ НА ЗНАМЕТО БЕШЕ ИЗБРАН ОТ БСП.
отговор Сигнализирай
24
до 20
преди 12 години
Харесвам 8 Не харесвам 12
Щом комунистите и пръмова не са доволни от избора на Цацаров, значи всичко е наред. Никой да не забравя как бе избран царя ня нищо-правенето и защитника на комунисти и олигарси, пародията на прокурор бившя адвокат Б. Велчев- същия бе избран по родовокомунистическа линия. По наглост комунистите нямат равни.---Да, да, да!
отговор Сигнализирай
23
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 7 Не харесвам 5
"Кой не скача ,...е от ГЕРБ ",...!
отговор Сигнализирай
22
До 17
преди 12 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Ама ти нали си ги харесваш?
отговор Сигнализирай
Новини