IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Кьорав трябва да си, за да кажеш, че това е годно за строителство


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

134
Генов
преди 12 години
Харесвам 9 Не харесвам 7
Не случайно са подбрани цитатите. Този човек вече говори несвързано и очевидно има психически проблеми. Сега, престъпни типове са управлявали и други европейски държави - пример с Берлускони, но с луди май само ние ще можем да се "похвалим"
отговор Сигнализирай
133
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 11 Не харесвам 12
Четири (4)! млрд. лева оборот са регистрирали касовите апарати във всички магазини за търговия на дребно и заведенията по Коледа, показват данните на Националната агенция по приходите (НАП), която за първи път обобщава харчовете по коледните и новогодишните празници. Числото обаче все още не е окончателно, защото някои устройства все още подават данните за месечните си приходи.Това ли е мизерията, вследствие на уж лошото управление на ГЕРБ за която говорите бе другари? А в банките има над 30 милиарда депозити. В хазната има близо 8 милиарда! За това пак и пак ще гласувам за ГЕРБ! А в същото време се построиха магистрали, спортни зали, надлези подлези, метролинии, метроспирки!!!!!!! Е такава мизерия искам да има винаги!
отговор Сигнализирай
132
до 157
преди 12 години
Харесвам 14 Не харесвам 6
Абе другари , вие съвсем изтрещюхте , къде бил Борисов - бил главен секретар на мвр ...Сигурно като главен секретар е отговарял за приватизацията и заменките .... СмяхВсе едно сега да обвиниш Калин Георгиев , за това че е спрян АЕЦ БЕЛЕНЕ или за случващото се в държавата ... ако не знаеш кой е Калин Георгиев е гл секретар на мврМного сте жалки другари многооооо
отговор Сигнализирай
131
Консуматор
преди 12 години
Харесвам 11 Не харесвам 7
Ако Борисов си беше ударил капата и заминал на Малдивите,както правеше Станишев и се връщаше за Йордановден сега тия дюни да са на втория етаж,а медийте нямаше и един репортаж да отразят по случая.За справка търсете по медийте в периода 2005-2009г.
отговор Сигнализирай
130
До герберясълите
преди 12 години
Харесвам 12 Не харесвам 7
Къде бяха Борисов и Цветанов по време на бандитската приватизация на Слънчев бряг? Лицата, които завладяха Слънчев бряг тогава, през смутните 90, сега са в първите редици на ГЕРБ и са основни лобисти на новия закон за горите. Цеко Минев, собственика на Първа инвестиционна банка е един от най-тлъстите хотелиери в Слънчев бряг. Негова фирма изкупи хотелите на първа линия - "Глобус", "Космос", "Поморие", "Феникс". Депутатът Емил Димитров заедно със СИК-аджията Славян Теофилов изкупиха парцели и хотели и сега имат "Фиеста" и "Гранд хотел", както и 14 ет. сграда на почивна станция "Динамик" в Несебър. Освен това са концесионери на половината плаж. Освен хотели в Слънчев бряг, по времето на НДСВ Емил Димитров взе и огромни концесии върху горите. Младен Мутафчийски и сикаджията Младен Михалев - Маджо също изкупиха парцели и построиха "Хелена бийч" и "Хелена ризорт". Маджо не присъства oфициално като собственик, но е публична тайна, че хотелите са негови. Тази така наречена "приватизация" бе започната при кабинета Костов, но основно бе довършена при Симеон Сакскобургготски, докато Борисов беше гл. секретар на МВР, а Цветан Цветанов му носеше папките. Именно тогава влязоха големите мутри в Слънчев бряг. Защото "царската" приватизация в Слънчев браг ставаше с кордон мутри, които допускаха в залата за търгове само тези които трябва. Протестите на природозащитниците все пак успяха да спрат един лобистки проект на Мутафчийски за застрояването на 500 декара дюни. "Папкаджията" Цветанов обаче удобно пропуска тази победа на гражданското общество, както и победата за парк Странджа. Слънчев Бряг днес е арена на безчинствата на мутри от по-ново време, които са се ориентирали към ГЕРБ. Комплексът на Чочо Александров, за когото има сигнали за купуване на гласове в полза на ГЕРБ, редовно излива фекалии в морето. Друг "правилен" олигарх близък до ГЕРБ е Ветко Арабаджиев, приватизатор на "Елените", Миналата година близкият до властта журналист Николай Бареков бе заснет да купонясва в курорт за мултимилионери в компанията на Арабаджиев младши и Чочо Александров, докато се къпеше в шампанско. Курортът е на метри от семейното имение на Ветко Арабаджиев.
отговор Сигнализирай
129
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 8 Не харесвам 6
БСП обмисля нов вот на недоверие към правителството. Това съобщи в Перник днес зам.-председателят на парламентарната група на "Коалиция за България" Ангел Найденов.-----------------------ЦИНИЗЪМ ПО СОЦИАЛИСТИЧЕСКИ!
отговор Сигнализирай
128
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 10 Не харесвам 9
Всеки ден комунистите организират активни мероприятия за омаскаряване на ГЕРБ, като използват свойте вестници, телевизии, сайтове, организират постоянно някакви протести за всяко нещо с цел да свалят ГЕРБ от властта за да се върнат пак и да запретнат ръкави на държавната софра и пак да почнат да лапат като за световно! Но съм сигурен, че хората вече прозряха истината кой работи за тях и кой против тях! ГЕРБ се доказа като партия, която мисли за народа, въпреки че и там има много хора влезнали заради келепира, но ББ ги отсвирва още при първия сигнал, не ги бави изобщо. Затова харесвам ББ и ще го подкрепям дотогава до като продължава да ръботи за просперитета на държавата ни. И няма как едни лъжи и плюнки да ме накарат да си променя мнението. Защото *** са майстори на благите приказки, красивите обещания за светло бъдеще и т.н. все празни приказки, но на практика се доказаха като вълци в овча кожа в кошара! Пред комунистическата демаготия гьобелсовата направо бледнее! Те даже надминаха и македонската аннтибългарска пропаганда по лъжи и измишльотини!
отговор Сигнализирай
127
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 2 Не харесвам 3
Е колко де? Ние тези маймунски номера отдавна ги научихме.
отговор Сигнализирай
126
joro
преди 12 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
tozi k..ut savsem izerka
отговор Сигнализирай
125
Bull
преди 12 години
Харесвам 12 Не харесвам 7
Борисов на маймун ли се прави или е такъв?
отговор Сигнализирай
Новини