IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

ДПС в поход за възстановяване на демокрацията


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

70
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 9 Не харесвам 5
Всички *** от БСП ДПС КОСТОВИ щом пишат срещо БОЙКО И ЦВЕТАНОВ нищо не им верваме,теса 6пецове за монтиране на мръсотии,така че каквото и да прават,немогат да pr.днат на дедовият му на БОЙКО И ЦВЕТАНОВ.ГЕРБ са велики те ще бъдат колкото и да виза неудобни.Те щеве затрият а не вие тях.ГЕРБ се грижи за народа,а вие мафиоти разсипахте БГ.Вие ще бъдете в затвора.
отговор Сигнализирай
69
тумор
преди 11 години
Харесвам 8 Не харесвам 3
Няма разлика между дпс и атака те са злокачествен тумор! Не насаждайте омраза защото омразата ще ви погуби! Създателите на дпс и атака са коалиционните им партньори бкп. Няма здраво мислещ човек в тази страна(независимо от етноса) който да мрази! Омразата идва от бкп+дс+атака+дпс = тумор.! И все пак никой не е по голям от обединеният народ! Запомнете го тумори! Проклятие изречено от цял един народ тегне над вас!
отговор Сигнализирай
68
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 7 Не харесвам 7
ЗА *** ВИНАГИ Е ИМАЛО ДЕМОКРАЦИЯ! ЗАТОВА ИМАТ ПАРТИЯ!
отговор Сигнализирай
67
IQ146
преди 11 години
Харесвам 15 Не харесвам 8
Имало ли е в българската история по-големи КРАДЦИ от ДПС? Не, не е имало, няма и да има! Дори КРАЖБИТЕ и ПОГРОМИТЕ на БАШИБОЗУКА бледнеят пред тази ***!
отговор Сигнализирай
66
IQ146
преди 11 години
Харесвам 8 Не харесвам 3
ДПС надига глава...
отговор Сигнализирай
65
Боил
преди 11 години
Харесвам 11 Не харесвам 4
Цацаров престани да се занимаваш с глупостите на Станишев,държавата Ни е в опасност!Тази терористична организация дпс готви Косовски вариянт.Той е заложен в статута на тази квази партия.Г-н Райков къде е държавата?????
отговор Сигнализирай
64
БГ
преди 11 години
Харесвам 14 Не харесвам 6
Ние пък искаме да ви няма. Вървете си в Турция *** крадливи...
отговор Сигнализирай
63
Боил
преди 11 години
Харесвам 11 Не харесвам 7
Искаме си страната, искаме си България, зоват на митинг в Смолян/НАРОДЕ ОБЪРНИ ВНИМАНИЕ НА ЗАГЛАВИЕТО. Турчулята си искат България пак го удариха на имперска нота .За мен това е турска пропаганда и те са за възраждане на турската империя и с прав текст искат одново да Ни поробят.Всички Държавнит институций трябва да се самасезират защото това е АНТИБЪЛГАРСКА ДЕЙНОСТ.ЦАЦАРОВ КЪДЕ СИ?ДАНС,РАЗУЗНАВАНЕ,АНТИТЕРОРИСТИ.Сега разбирате ли защо те искат да водят агитация на турски ,а не на български!!!
отговор Сигнализирай
62
ljuben.dulo
преди 11 години
Харесвам 14 Не харесвам 2
До Младеж: Младежо, в историята нищо не се повтаря, и тези блянове за нова турска империя ще си останат в там, дълбоко в черното минало, никога няма да се осъществят...
отговор Сигнализирай
61
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 10 Не харесвам 5
Искате си раираните дрехи, решетките и храната 3 пъти дневно.
отговор Сигнализирай
Новини