IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Борисов падна заради липсата на здравни и енергийни реформи


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

101
х
преди 12 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
Икономията не е средство за борбата с кризата.
отговор Сигнализирай
100
ддд
преди 12 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
Тази *** откъде изпълзя??? Че и интервюта раздава. Толкоз' му е и хабера на икономист.
отговор Сигнализирай
99
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 10 Не харесвам 0
Гейбери, дайте една отвертка, че трябва да си чистя лаптопа.
отговор Сигнализирай
98
Иво
преди 12 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
Мдааа. Дянков пише за Уолстрийт Джърнъл а "бъдешия премиер" според БСП Орешарски къде пише? В Дума може би. Като не си ценим капацитетите естествено, че ще ходят навън. Докога ще гоним способните и ще се оставяме да ни управляват простите овчари и мандраджии от БСП?
отговор Сигнализирай
97
м да
преди 12 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
Говорим за капитализъм в които на държавата най и пука за бизнеса ,да е добре да се развива и да се обира!Като от среден наи се печели!А тоя уж "капиталист" вместо да даде начална скорост на закъсалия ни бизнес взе да го интересува повече дали баи *** ще си взима социалните и мнимите инвалидни!Ами Дянковисте това твоето си е някаква Соросщина и никакво си логическо финансово мислене.
отговор Сигнализирай
96
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Е как да няма здравни реформи - вече само вдигаш кръвно 160/100 и те приемат в Правителствена болница. Има и енергийни реформи - вече ФЕЦовете са колкото един блок на Козлодуй.
отговор Сигнализирай
95
До 133
преди 12 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
Ти слушал ли си СРС-то ?Тиквата заяви, че не е Първанов и като обещае закрила я изпълнява !
отговор Сигнализирай
94
Гошо Тъпото
преди 12 години
Харесвам 4 Не харесвам 5
И какво се...оказа;Дянкофф си правил...експерименти на наш гръб,Кристалинка го...подпирала,а пък...умника Боко им пригласял.Е тоя върне ли се,АТАКА след като вземе власта,трябва да го чака на...летището и от там,в една ферма за да...трупа опит;да копа с голямата мотика,за...петаче на ден.
отговор Сигнализирай
93
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
До гоуем смехНаистина си ***!
отговор Сигнализирай
92
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
Ясно е че Дянков мисли, че икономика и икономия са едни и същи понятия. Нобелов лауреат. Божкееее
отговор Сигнализирай
Новини