IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Това не беше разпит, сопна се Борисов


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

332
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 6 Не харесвам 10
И на слепец е ясно кои и защо е направил незаконните записи.Тези които първи казаха за тях.Целта е една ,като няма какво да се каже поне да се направи мръсно на някои.Но уви това е нож с две остриета.Може вместо да печелят да загубят.И дано!
отговор Сигнализирай
331
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 10 Не харесвам 14
Вижте хора, нормални граждани моля ви не обръщайте внимание на *** платени писачи на БКП! Ще лаят аху-иху ще хленчат ще мърсуват и на 12 айде в опозиция! Няма смисъл да им отговаряте те на това разчитат. Оставете ги да си мърсуват из форумите още няколко дни!
отговор Сигнализирай
330
ставри
преди 11 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
До ТОНИ - ТОстранджата е платен драскач (колкото и да ти е трудно да повярваш, че има такива, не е един а са група, копи пействат *** брътвежи в подкрепа на един силовак-бухалкаджия-живковист). какво му е умното на постингите на странджата?
отговор Сигнализирай
329
подозрителен
преди 11 години
Харесвам 16 Не харесвам 1
Хммм,ако не е било разпит в какво качество се явява въпросния за да обсъжда такива теми с прокуратурата?
отговор Сигнализирай
328
ПОМОЩ !
преди 11 години
Харесвам 10 Не харесвам 3
Търся отговор! Защо за 1000лв заплатка е талмудически важно да има "ИКОНОМИЧЕСКИ РАСТЕЖ" , а за милиардните сметки от ОФШОРЛИЙКС изобщо не е нужен "ИКОНОМИЧЕСКИ РАСТЕЖ" ?Ако Владо Каролев или пък некое друго соросоидче не ми отговори до залез слънце, ще гласувам и аз за АТАКА!
отговор Сигнализирай
327
бат робот
преди 11 години
Харесвам 5 Не харесвам 3
Системата показва, че и купените няма да гласуват за Борисов. Ще гласуват за Костов, по идентичност!
отговор Сигнализирай
326
Мария
преди 11 години
Харесвам 8 Не харесвам 25
Само ГЕРБ! Аз съм българка и не искам да ме управлява Бсп коалиция с турската *** Дпс...айде цъкайте минуси...
отговор Сигнализирай
325
дид
преди 11 години
Харесвам 17 Не харесвам 3
Когато гласувах за този човек,мислех че наистина ще промени системата защото вярвах,че е различен...онзи ден обаче като го слушах при Кеворкян направи обрат на 360 градуса в мнението ми,защото заедно със всички АЗ АЗ АЗ АЗ АЗ направи още едно изречение по повод подслушването му ,а именно че вижте "може би записа бил наслагван" ,т.е. фалшифициран!!!!!С това направи на пълни простаци цялата нация.БРАВО бих казал на този който го предостави записа на масите,за да чуе всеки че държава няма,а МАФИЯ!
отговор Сигнализирай
324
Сраааааам!
преди 11 години
Харесвам 19 Не харесвам 3
Как можело да му подслушват далаверите?!?!Българино, Спиш ли?Още 4 години ГЕРБ и край с Родината ни!
отговор Сигнализирай
323
Пешо
преди 11 години
Харесвам 16 Не харесвам 2
Не е било разпит просто,те са го питали той и е отговарял и е бил извикан с призовка!Това безобразие трябва да спре,за да може вожда и мутрите спокойно да си говорят за "пидали", "за страшни пичоци",резултати от прокурорски проверки и уреждане в апелативния съд!
отговор Сигнализирай
Новини