IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Може да са 120, но мнозинството няма да е толкова крехко


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

51
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 9 Не харесвам 7
Eййй, не мога да повярвам ,че мутрите вече са вън от властта. Дано лека полека държавата върне нормалния си ритъм
отговор Сигнализирай
50
електорат матрялов
преди 11 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
До Анонимен 75 Да де, защо да няма - просто трябва да покаже от къде са доходите му. Той вика горкия че спечелил парите с консултации по "нац. и фирмена сигурност" и че "тъща му му помогнала". Проблемите са че той е спец по "нац. и фирмена сигурност" колкото и Доган е хидроинженер, а тъща му е пенсионерка със 400 лв пенсия!
отговор Сигнализирай
49
до 73
преди 11 години
Харесвам 9 Не харесвам 8
Кой точно избра народа? Аз мисля, че резултатите показаха, че мнозинството иска ГЕРБ. Правителство на БСП и ДПС е обречено на неуспех.
отговор Сигнализирай
48
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 7 Не харесвам 11
Ей, комунистите са като развален грамофон с апартаментите на Цетанов! Ами аз като обикновен гражданин казвам - защо да няма?! Естествено че трябва да има 5-6..10 апартамента ако ще. Нали е министър. Да не забравяме че предишните министри откраднаха по 5-6 хотела. Този че взел 6 апартамента - нищо не е. А той свърши доста повече работа от министрите на тройната коалиция и на царя. Така че всеки разумен човек е нормално да гласува за герб, въпроса е освен крадене да се прави за народа, както беше.
отговор Сигнализирай
47
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 10 Не харесвам 3
Не им трябват 121 депутата, за да бутнат бъдещ кабинет на комунисти+турци. Трябва народа да реши и да ги измете при първата им грешка.
отговор Сигнализирай
46
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
Що спорите бе хора всички са едни и същи
отговор Сигнализирай
45
електорат матрялов
преди 11 години
Харесвам 9 Не харесвам 7
До az-Днеска баш Гербера на България каза: хем ще предлагам кабинет, хем ще върна мандата, хем ще искам касиране на изборите, хем ще бъда опозиция..... е ще си избере ли поне едно, че да знае матряла му за какво ще се бори.
отговор Сигнализирай
44
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
"Игри на кворума" = "Игри на глада"! Да идват от холивуд да гледат на живо!
отговор Сигнализирай
43
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
жалко за Атака
отговор Сигнализирай
42
Ако някой знае...
преди 11 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
Ако някой знае да каже! Ако например се гласува закон и 120 депутата гласуват "ЗА", а още толкова гласуват против - закона приет ли е или е отхвърлен?
отговор Сигнализирай
Новини