IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Токът ни евтин, пък хората протестираха, чуди се Плевнелиев


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

318
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 15 Не харесвам 0
ТОЗ И ТОЙ СИ ЗАМИНАВА АЙДЕ С ЗДРАВЕ ГОСПОДИН ПРЕЗИДЕНТ И ТОВА МИ БИЛО ОБЕДЕНИТЕЛ НА НАЦИЯТА Е ВРЕМЕ Е НАЦИЯТА ДА ВИ НАРИТА ЗДРАВО ИНАЧЕ УПРАВИЯ НЯМА
отговор Сигнализирай
317
Mimz
преди 11 години
Харесвам 13 Не харесвам 0
Тая, с извинение, но определението е твърде точно - мъжка п*тка откакто е президент не е спрял да се "учудва" като цяло!!!
отговор Сигнализирай
316
vcbc
преди 11 години
Харесвам 11 Не харесвам 0
Да бе, тука гледам 300 и кусур коментари, от които сигурно 75% ще са като моя. А доходите на българина колко са, г-н Президент?! А и съм сигурен, че въобще не сме с най-евтините тарифи на континента. Нашият държавен главун съпоставил цените на тока на една от най-бедните държави в Европа с мегаикономиките на Стария континент. И аз мога да ръся подобни безпочвени становища, къде ви е статистиката г-н Президент?
отговор Сигнализирай
315
БГ
преди 11 години
Харесвам 20 Не харесвам 0
Ами то в Дания има само 8 университета, а тук 52, ама нещо не сме по-образовани от тях. Що така?
отговор Сигнализирай
314
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
Трябва да напарвим като в Испания - всяка област да има определена автономия и сама да си решава и гласува законите.
отговор Сигнализирай
313
Иво
преди 11 години
Харесвам 16 Не харесвам 0
Такова изказване тотално дезориентиран човек може да направи,този къде мисли че е ....
отговор Сигнализирай
312
ени
преди 11 години
Харесвам 18 Не харесвам 0
Опитайте се да си направите фирма за енергийна ефективност и да участвате в "приоритетите" на президента!Просто няма да стане! Както и не става случаен човек да си построи възстановяем източник на енергия. Защо ли?
отговор Сигнализирай
311
ATAKA
преди 11 години
Харесвам 10 Не харесвам 0
ТАЗИ СТРАНА НЯМА ДА СЕ ОПРАВИ БЕЗ ПЕСТНИЦИ!!!
отговор Сигнализирай
310
zz-top
преди 11 години
Харесвам 11 Не харесвам 0
Голем *** е президента ни!Датчаните са с 10 пъти по-висок жизнен стандарт!Требваше да ни сравни с Горна Волта - там тока е много скъп и вероятно липсва, ая и жизнения им стандарткъде-къде е по-нисък от нашия - така щеше да проличи приноса на Герб за благоденствието на болгарского народу.
отговор Сигнализирай
309
бай Симо
преди 11 години
Харесвам 10 Не харесвам 0
Приписват на Антоянета Австрийска фразата "...ако няма хляб, да ядат пасти..." - това може и да е историческа измислица, но нашия президент я надмина с това изявление. Защото то е неоспорим факт, доказващ пълната безхаберност и откъсване от реалността на държавния глава.
отговор Сигнализирай
Новини