IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

"Атака": Отсъстващите депутати без заплати


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

71
JanaDArk
преди 11 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Политиката на Атака е да мисли за доброто на България, пак го доказа със действията си.Нещата, които прави и предлага тази партия е само да печели нови симпатизанти и рязко да покачва рейтинга си. От както заработи това правителство само Волен предлага наистина значимите неща за нас гражданите.Оказва се , че само Атака си изпълнява предизборните обещания, не се крие като Бойко, който не ходи изобщо до парламента да работи, но пък си взима заплатата?!Ето и това предложение на Атака да не им дават пари на тези депутати, които не се явяват в парламента доказва, че партия Атака работи!
отговор Сигнализирай
70
Волен ефенди
преди 11 години
Харесвам 1 Не харесвам 2
До Daniela.1Който подкрепя турските мекерета от ДПС е ПРЕДАТЕЛ а кликата са ***.
отговор Сигнализирай
69
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 12 Не харесвам 0
Ха да Ви видя сега.Кой-за,кой-против.
отговор Сигнализирай
68
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
Малко късно се сетиха от Атака, че трябва да променят Правилника на НС, но все е нещо...Предложенията са ДОБРИ, но НЯМА да ги приемат, защото им бъркат егоистичните инфантилни интереси да се грижат само и единствено за СОБСТВЕНОТО си благополучие и милиони в офшорни банки!Изборната ни система е такава, каквато я творят от 23 години - обслужва депутатите на партийната каста, която е несменяема, а интересите на гласоподавателите въобще НЕ СА на дневен ред!!!
отговор Сигнализирай
67
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
До БГ СъдияГЕРБ не се отказаха от заплатите си, а ги намалиха на 700 лева... Един вид популизъм - не е цялата заплата, но все има за разходи...ЗАЩО? - Като не работят, НЯМА да получават НИКАКВИ пари! Те са избрани за да РАБОТЯТ в Парламента, а не да прекрояват законите само и ЕДИНСТВЕНО в своя полза! С поведението си ВСИЧКИ депутати ПЛЮЯТ на избралите ги и решават каквото им скимне, без да се съобразяват с гласоподавателите - пример - протестите и ТИПИГЬОЗЛЪКА на сегашното Правителство!
отговор Сигнализирай
66
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 11 Не харесвам 3
Сидеров президент!
отговор Сигнализирай
65
Ciganin
преди 11 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
64
UK
преди 11 години
Харесвам 8 Не харесвам 8
Iskam i az da pusha ot koza na Volen
отговор Сигнализирай
63
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 12 Не харесвам 16
Марионетка та на доган
отговор Сигнализирай
62
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 25 Не харесвам 17
Браво на Волен Сидеров и "Атака"! Напълно съм съгласен с тях!
отговор Сигнализирай
Новини