IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Вигенин в очакване на президентско вето


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

88
Браво на Президента
преди 11 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
Ветото вече е факт и то беше нужно и задължително! Иначе Президентът щеше да извърши предателство на българския народ! Той не е против допълнителни социални помощи за деца, инвалиди и други социални, той е против много други факти, които лъснаха с тази актуализация на бюджета! Браво на Плевнелиев, горд съм, че имаме такъв Президент! Това е негово конституционно право! Няма какво да го обвиняват в политическо вето и т.н., БСП и ДПС ще забравят с гадните и лоши закони, които се опитват да правят
отговор Сигнализирай
87
Нина
преди 11 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
Да се готвят за оставка! Време име, даже закъсняват вече!!!
отговор Сигнализирай
86
antimafia
преди 11 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
Ооо ама ако президентът можеше да наложи вето на цялото ви управление, народът щеше да му целува ръка, ама не може! Вие сте не за вето ами за преврат и до стената като ти трябва да бъдеш последен, за да се мъчиш най-много докато гледаш какво те чака, гад гнусна!
отговор Сигнализирай
85
Миха
преди 11 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
Този е много безличен. Вето трябва да има и е правилно да се наложи. Този бюджет е необуснован и се взима един заем, от който няма нужда. Може би целта тук е съвсем различна ... лична облага, защото не им остава много. Да вземат каквото могат , докато могат.
отговор Сигнализирай
84
12345
преди 11 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
По-скоро да се подготвят в очакване на оставката! Защото този път народът показа, че няма лесно да се откаже!! Подавайте оставка!!!
отговор Сигнализирай
83
Snorky
преди 11 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
Не разбирам защо трябва да се пречи на правителството да изпълнява една различна политика, допълни още той - Аз пък не разбирам другаря *** в качеството си на какъв коментира ветото на актуализацията на бюджета?! Това не е работа на Външно министерство! В *** никой не върши своята работа! Докога?
отговор Сигнализирай
82
dok12345
преди 11 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
Ами то всеки ден се случват подобни назначения като Пеевски!
отговор Сигнализирай
81
anakin
преди 11 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
Ролята на Президента не е да ви осигурява комфорт , да ви бие през ръчичките , когато се засилите да крадете по много ! Това , че Гоце ви остави 8 години да си краете на воля , не значи , че завинаги ще е така !
отговор Сигнализирай
80
Я па тоа
преди 11 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
Кога другите управляват-може всичко. Кога сте вие ( заграбили властта ) - не може. А сик тер.
отговор Сигнализирай
79
Стършел
преди 11 години
Харесвам 16 Не харесвам 1
Вигенин от много очакване да не вземе, да ти дойде и месечен цикъл.
отговор Сигнализирай
Новини