IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Турция не предявява претенции за собственост в България


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

36
Аз, Люба Манолова
преди 11 години
Харесвам 25 Не харесвам 12
Росен Плевнелиев забрави какво дължи Турция на тракийските бежанци според Ангорския договор? Забрави го и бившият премиер Бойко Борисов когато беше на гости на Ердоган.Плевнелиев продължава традицията на родоотстъпничество прокарана от настойника му Борисов! Колко родини има човек? Чували сме за първа жена,втора жена и прочие, но за първа родина и втора родина не бяхме чували! Или ако погледнем в историята си втората родина е заробила първата родина пет века?!Някой плаче за сюнет
отговор Сигнализирай
35
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 16 Не харесвам 4
Проверяват накъде кънтим, дали ще мине номерът. Докато тройната коалиция е на власт благодарение на злото жуже Сидер, няма нищо сигурно. Затова изходът е един: ОСТАВКА колкото се може по-скоро, и Сидере извинисебе!
отговор Сигнализирай
34
до 36
преди 11 години
Харесвам 4 Не харесвам 5
Вземи и чети това което си дал като прецедент. Разбирам чесатидалинякой лев,задаспиш по форумите, ама не можаха ли от ГЕРБ нещо кастинг да направят и да по съберат малко интвлигентни хора? Интелигентнитеобаче май не се продават. Каква връзка имат задълженията на *** газ с ветотовърху бюджета? Не ставасамо дасечетат заглавията, трябва да се четат решенията и естествено акъл да ги разбереш, нещо което ти липсва очевидно. Много си смешен.
отговор Сигнализирай
33
ahmed aga
преди 11 години
Харесвам 7 Не харесвам 5
Ama po tup narod kato vashia naistina nema ))))))
отговор Сигнализирай
32
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 17 Не харесвам 5
Kvo se pravite na udareni Siderov dobrovolno vi dava na turcite
отговор Сигнализирай
31
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 3 Не харесвам 14
Шашканъз юндю ве Волен Сидеров чакламасън, де мамоллери юндюрмъ Ридж Форестър сюздю шашък.
отговор Сигнализирай
30
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 9 Не харесвам 4
на софрата уиски с чесън и пилаф
отговор Сигнализирай
29
Иван
преди 11 години
Харесвам 23 Не харесвам 10
Турските медии като българските - каквото им поръчат тези които плащат - това пишат.Дългата ръка на ДС и до там ли стигна да омаскарява президента.Сега Бареков какво ще измисли - има ли още въпроси към президента.
отговор Сигнализирай
28
Българин
преди 11 години
Харесвам 40 Не харесвам 36
Турция е велика държава и ако желаеше щеше да ни превземе за минути и да ни завари по бели ***.Винаги ни наричат по курортите "комшилъ" и имат много добри чувства.Чустват ни като братя.Всичкото това мърсуване идва от руските мекерета и пропаганда.Та ние сме съюзници в НАТО.Турците ни пазят задниците от близкия изток.
отговор Сигнализирай
27
BG.BG
преди 11 години
Харесвам 23 Не харесвам 8
Турците искат да си вържат гащите докато ДПС и техните *** БСП са на власт. Оставка!
отговор Сигнализирай
Новини