IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Орешарски доволен: Това е един от най-добрите кабинети на прехода


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

12
ВВВ
преди 11 години
Харесвам 5 Не харесвам 37
ОРЕШАРСКИ Е 100 КЛАСИ НАД МУТРАТА ОТ ИПОН ПРЕДПОЧИТАМ ГО ПРЕД БУДА ЗАЛИЧИТЕЛЯ НА БЪЛГАРИТЕ
отговор Сигнализирай
11
SeishinBG
преди 11 години
Харесвам 6 Не харесвам 8
100 пъти повторена една лъжа става истина! :)Лъжете, лъжете... Всички правителства на "прехода" си пишехте все високи оценки, а то какво се оказва, че май по социалистическо време хората са живяли по-добре! За това дали една държава е добре се съди по това как хората живеят!В България в момента хората се мъчат да ПРЕживяват всеки един ден, а не как да го живеят...С какво да го живеят? С мизерните си доходи и безбожните цени на всичко ли? Да, вие сте перфектно правителство мислещо за народа! :)
отговор Сигнализирай
10
кк
преди 11 години
Харесвам 6 Не харесвам 25
Гледах ББ при Кеворк и ПО при Гарелов. Три са съществените разлики между двамата:1. За ББ финансовата стабилност е приемственост от Дянков и той, без да разбира, ни плаши с нея. За ПО финансова стабилност, без стабилизиране и ръст в икономиката, не значи нищо. 2. За ББ всички институции не значат нищо, ако не служат на него. За ПО междуинституциалните взаимоотношения са най-важното за държавата. 3. ББ говори неща, за които си няма понятие - декларативно, с поза. ПО говори неща, които разбира.
отговор Сигнализирай
9
Отвратен от БСП-ДС
преди 11 години
Харесвам 15 Не харесвам 3
БСП-ДПС-ДС създават висше учебно заведение в Кърджали. То ще бъде с насоченост и обучение по:- " Как да правим ефективни корупционите министерства, агенции и сделки без да има доказателства за съдебната система". Кандидати за шефове са Дилян Пеевски и Р. Овчаров. Това наистина е най-крадливия кабинет от прехода.За няколко месеца взе на заем един милиард и го изяде. Сега иска още толкова, но външен заем. Хвала на такЪви юнаци.
отговор Сигнализирай
8
Санде
преди 11 години
Харесвам 33 Не харесвам 8
***, по-***, най-***.Орешарски.
отговор Сигнализирай
7
атомника
преди 11 години
Харесвам 29 Не харесвам 4
колко е прекрасно сам да си вярваш. продължавайте да си вярвате.
отговор Сигнализирай
6
Иван Пешев
преди 11 години
Харесвам 41 Не харесвам 5
Тотално неадекватни изказвания, най-добрия кабинет на прехода - смях в залата
отговор Сигнализирай
5
СТРАНДЖАТА original
преди 11 години
Харесвам 30 Не харесвам 5
Какво чака... - да му строшат орехите ли...
отговор Сигнализирай
4
Pakistani
преди 11 години
Харесвам 30 Не харесвам 5
Oformq se fizionomiqta da - s fes i piskiul :)
отговор Сигнализирай
3
Шаран -БГ
преди 11 години
Харесвам 38 Не харесвам 4
Поговорката казва: Тиш го прюеш, то вика: "От Бого росица"
отговор Сигнализирай
Новини