IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Не съм влязъл в политиката, за да си оправя живота!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

140
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 23 Не харесвам 3
И ти президенте, незнаеш защо си влезнал в политиката.Добре е да излезеш и с Бойко да се махнете от страната.***,
отговор Сигнализирай
139
bullpart
преди 11 години
Харесвам 9 Не харесвам 3
До rumen221Кажи и ти, приятелю, как правиш вувузели на околоврстното? Опсссссссссссссс, на Позитано де.......
отговор Сигнализирай
138
kapo
преди 11 години
Харесвам 19 Не харесвам 4
Плевня, бъди мъж...подай ОСТАВКА !!!
отговор Сигнализирай
137
bullpart
преди 11 години
Харесвам 10 Не харесвам 2
не може хем да е политик хем да е чист. няма как да стане. а той е политик а не президент. щото се съобразява с политическите си приятели и действа като тях. осулсекеджийски.
отговор Сигнализирай
136
12
преди 11 години
Харесвам 10 Не харесвам 3
Какво значи "да се върне ДС на бял кон. ДС винаги е нужна на държавата. Повечето от хората работили там, работеха за Родината си. Кой би работил сега така и то без пари. Та сега за стотинки са готови да се продадат. Каквото и да се говори, преди хората бяха по-честни, по жертвоготовни, по-верни на Отечеството си. А този образ дето изкуствено се поддържа, че ДС е виновна за всичко е за да се отвлече вниманието от сегашните апаши.
отговор Сигнализирай
135
rumen221
преди 11 години
Харесвам 10 Не харесвам 2
Офшорналиев,- Кажи неща и за протестиращите под прозореца ти... Нали си честна и нежна душа... Подай си оставката и ще ти олекне...- Нали не си във властта за да крадеш... Като те нещат тези "неблагодарници", отивай да си харчиш крадените милиони (в Германия, ама дали ще те песнат там пак...).
отговор Сигнализирай
134
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 15 Не харесвам 2
Може и да е чист /не ми се вярва/. Но едва ли има президент в света, на който жена му да е казала "Гледай си работата не ме занимавай с глупости". Жена му не го приема за президент , а се чудя на хората ,който го подкрепят. Поне да имаше някаква визия. Българите изкуфяхме ли.
отговор Сигнализирай
133
bullpart
преди 11 години
Харесвам 7 Не харесвам 4
навремето сапуна беше посъветвал безработните да стават овчари. за това са е сетил това е казал. ама фанало дикиш.
отговор Сигнализирай
132
rumen221
преди 11 години
Харесвам 13 Не харесвам 3
До дон КорлеонеПриятелю,- Кажи неща и за Черния печат в паспорта му за Данъчни измами в Германия...- Бъди мъж... .
отговор Сигнализирай
131
bullpart
преди 11 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
Квиииииииииииииииик! Гербри....................зад мен!
отговор Сигнализирай
Новини