IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Борисов: "Нито аз, нито Цветанов ще водим листата за евровота"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

11
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 39 Не харесвам 4
Бойко ако случайно не знаш в Брюксел лафове от селската кръчма, като "Аз съм *** и вие сте прости" не предизвикват бурнии овации, както в БГ, а само присмех.Виж ако им кажеш, че искаш да си ***, за да изглеждаш интелигентен, може и да те разберат.Там тази порода е на почит.
отговор Сигнализирай
10
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 29 Не харесвам 8
Много ми е интересно какво ще правят Борисов и Цветанов в Брюксел, след като не говороят нито един западен език. Освен да ни излагат там, аз друго не виждам.
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 22 Не харесвам 3
Уви няма как да стане и да искат, въпреки че са също толкова големи *** колкото евро депутатите, за съжаление са прекалено *** за там. Ще пратят някое тяхно протеже което знае език и лика му не предизвиква гадене.
отговор Сигнализирай
8
ГОГО
преди 11 години
Харесвам 8 Не харесвам 21
САМО БОЙКО ПОЗДРАВИ ОТ БИСТРИЦА
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 26 Не харесвам 5
бай *** у европарламента...Е те това е комунист!*** милиционер!Некадърна мутра!Нагла тиква!*** елемент от неясен пол!Ти го гониш! Викаш му - ЧИ.А,БЕ!А оно, кво ти вика?Само разстрел!Нищо друго не върши работа с тази крадлива ***!
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 24 Не харесвам 5
Аргументите са, как може неграмотни хора да водят листи за евро парламента. Нали ще станем за смях пред света. На какъв език ще си говорят с евро депутатите?! Българския народ трябва да осъзнае , че 4 г. ни управляваха умствено ограничени хора и не само те и още и още членове на ГЕРБ. Тек не става въпрос дали някой е члена на БСП, ДПС , РБ, и други партии. Става въпрос за самите нас , за това че толкова ли нямаме грамотни хора, а избираме ограничени и с престъпно мислене лидери.
отговор Сигнализирай
5
серГей СтаниШев
преди 11 години
Харесвам 5 Не харесвам 14
За мен влизането ми в Европарламента е жизнено необходимо,така както слънцето и въздуха за всяко живо същество!
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 30 Не харесвам 12
Е да ама аз имам аргументи.Ето ги част от тях:1.Какви чужди еизци владеят Борисов и Цветанов2.Може ли подсъдим да бъде кандидат за евродепутат?3.Какво е международното признание за Борисов като премиер?4.Какво подходящо образование имат ББ и ЦЦ?5.Какво е миналото на ББ преди да стане кмет на София?Хайде дай ми твите аргументи 4321
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 12 Не харесвам 16
Чакаме си опорните точки- на сляпо не смеем да плюем.
отговор Сигнализирай
2
k5110
преди 11 години
Харесвам 13 Не харесвам 33
Браво,Бойко!Обичаме те и ти вярваме.Напред към победата!
отговор Сигнализирай
Новини