IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Слабост на предишното управление беше точно сигурността!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

42
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Къде е сега тази сигурност? Друго си е да убиват с гранатомет, или да допускаш терористичен акт на летището! Нали Рапончо и Цвъчко!
отговор Сигнализирай
41
Шоп
преди 11 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
Сергейчо, Сергейчо, и тази чергица ти издърпват изпод краката! Ами сега? Настръхна ли ти косъма?
отговор Сигнализирай
40
Кара Колю
преди 11 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
Стига с това предишно правителство, кажете нещо за вашето, като например: 1/ разследвана ли е Моника Станишева за присвояване на пари от ЕС? 2/защо за АЕЦ-Белене проведохте референдум, а сега сте против народния вот? 3/заехте 2 млрд евро, къде ги дянахте, и защо искате още 4млрд? 4/ Защо сте против предложеното от ГЕРБ замразяване на заплатите?5-то и най-важно, ДОКОГА ще тероризирате и крадете собственият си народ!!! Той ви е избрал за да отстоявате правата и благоденствието МУ!
отговор Сигнализирай
39
мафията
преди 11 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
Много е *** българския народ, как може 27% да гласуват за главните виновници за беднотията и културния упадък в държавата?
отговор Сигнализирай
38
Алекс
преди 11 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
До анонимен 40Мерси, за почерки никога не се стискам :).При 2.5 млн емигранти едва ли ще е трудно да де постигне или надмине избирателната активност на последните избори.Да не говорим че основната причина за политическата неактивност на населението е трудностите и неудобствата на изборния ден. При удобството на електронното гласуване аз предполагам активност над 90%. Съвсем различен е въпроса, че няма система която да не се опорочава в България.Продължавам да дерзая. :)
отговор Сигнализирай
37
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
Ако под сигурност разбираме ограждения пред парламента и цялото мвр подпряло кълка на тях-да-в момента има сигурност.
отговор Сигнализирай
36
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
До АлексДо АлексОстава и да почерпиш, незабравяи обаче, че за да има задължителен характер един референдум съгласно действащия закон, трябва да има активност равна на активноста на последните парламентарни избори, което в конкретния случай означава 3,6 млн :))) а при тези въпроси това ще е мисия невъзможна Но ти дерзай :)))
отговор Сигнализирай
35
коко
преди 11 години
Харесвам 2 Не харесвам 4
Герб не знаят за какво вече да се заяждат .
отговор Сигнализирай
34
илия
преди 11 години
Харесвам 3 Не харесвам 6
Управлението на Герб беше просто престъпно.
отговор Сигнализирай
33
митко
преди 11 години
Харесвам 3 Не харесвам 5
Герб имаха страшно много слабости и най голямата им слабост не беше сигурността а това че бяха клептомани и гледаха всичко да откраднат .
отговор Сигнализирай
Новини