IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

ГЕРБ: Борисов си живее в Банкя, не в палат в Бояна


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

55
Крадлив ГЕРБер
преди 10 години
Харесвам 7 Не харесвам 8
източва партийната субсидия - директно в собствения си джоб
отговор Сигнализирай
54
Герб-тролове
преди 10 години
Харесвам 7 Не харесвам 13
Герберите повече треперят от Бареков от колкото от Станишев! Бареков знае много пикантни истории за техния Вожд, но още не си е отворил устата!Затова е този вой в темата!:) Впрегнати са всички налични *** от Герб !
отговор Сигнализирай
53
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 4 Не харесвам 14
Ако съм един Прокурор първите дето ще ги дам под съд са Тиквата, Цвъто, Фидосова и Дянков!
отговор Сигнализирай
52
потресен
преди 10 години
Харесвам 17 Не харесвам 4
Страх от ***? Не ме разсмивай. И защо трябва да съм "гербераст", че да го ненавиждам този скапан селянин-чалгаджия? Нали осъзнаваш, че защитавайки *** ти самият лижеш задните бузи на хората които стоят зад него - свинята Делян Пеевски и Цветан Василев? Колко жалък трябва да си?
отговор Сигнализирай
51
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 7 Не харесвам 10
Тая фирма ГЕРБ какво произвежда и каква и е печалбата. Колко пари се събират от членски внос. Или май има такса за служебно място
отговор Сигнализирай
50
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 12 Не харесвам 1
Левски казал още на времето че са верни и към днешна дата: Който ни освободи, той ще ни и пороби.
отговор Сигнализирай
49
Сияна
преди 10 години
Харесвам 13 Не харесвам 7
" "ГЕРБ е наела имот в квартал Бояна в София. Имотът се използва от партията за представителни цели. В него се провеждат срещи и се настаняват гости на партията от страната и чужбина, които са в София и България по покана на ГЕРБ", изтъкват от партията. "И НА ЧИИ РАЗНОСКИ Е ТОВА И ОТ КОИ ПАРИ ? НЕКА ПОЗНАЯ - ОТ СУБСИДИИТЕ ПЛАЩАНИ ОТ НАРОДА , НАЛИ?
отговор Сигнализирай
48
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 8 Не харесвам 9
Еееееех, герберасти, герберасти! Докато има простаци да гласуват за Боко Тиквата, цялата ни държава ще е една чалга компилация!
отговор Сигнализирай
47
Сретан
преди 10 години
Харесвам 11 Не харесвам 10
Бойковите *** се надпреварват тука да му лижат задните бузи и да ги душат:))))))Голям страх от Бареков, а ***?:))))))))))
отговор Сигнализирай
46
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
Новият политик Бареков и неговата операция "чисти ръце" забоксува още в началото. Нали собственото му предложение беше да е първият от проверените, а нещо се разпеняви и изпадна в дива ярост към другите. Под другите, разбирай Борисов, защото той друг враг няма, но обвиненията му удариха на камък. Резил. И има очи да се дуе във всеки форум. То не бяха заплахи, то не бяха опашати лъжи. Чудя се как се намират хора да го слушат. За корумпираните е ясно, но номалните какво правят там.
отговор Сигнализирай
Новини