НЕ МЕ УЧУДВА НОВАТА НАГЛОСТ НА ТОЗИ БЕЗУМЕЦ! ОНЯ ДЕН ГОВОРИ ОТ ИМЕТО НА ПЕНСИОНЕРИТЕ, А ДНЕС ОТ ИМЕТО НА ПОЛИЦАИТЕ. ВСЕ ПО-ЧЕСТО ЗАПОЧНА ДА ТВЪРДИ, ЧЕ НЕГОВОТО МНЕНИЕ Е СЪЩОТО И НА ДРУГИТЕ. ЗАПОЧВА ДА ПРОЯВЯВА ВСЕ ПО-ЧЕСТИ ПРИЗНАЦИ НА НЕВМЕНЯЕМОСТ!
отговорСигнализирай
Моме,та ти довчера ръсеше хвалебствия за твоя червен лидер,сега уж няма да гласуваш? Това новите опорни точки на Монка ли са?Белким се навият хората на акъла ти и да не гласуват,че иначе неможете да съберете и една шепа поддръжници.Страх ви гони,голям страх. ПУ!
отговорСигнализирай
45
гласувайте за нашите преди 10 години
171
"Една от важните дейности на кабинета "Орешарски" и на БСП е да хапнат и да пийнат на фона на мизерстващия и гладен народ!"
отговорСигнализирай
44
Анонимен преди 10 години
280
Манипулациите на Станишев вече не минават. Той може би си мисли, че след преврата по ТВ 7, последвал измамата с костинбродските бюлетини, много му се радват хората, но това е дълбока заблуда. Всъщност, ясно му е, че загуби, но от страх за крадените милиони, се чуди каква шашма да измисли, че да прилъже някой заблуден наивник към "роднините", дето гласуват за него. Ще увеличава заплати в МВР, за да им се отплати, че една година го пазят от любовта на народа.Ще връщат с Моника крадените милиони.
отговорСигнализирай
43
дупе преди 10 години
301
кои си ти че даваш акъл какво ще става украина ти България оправи 25г руши руши и накраяа се *** на всичките ни надежди *** /.
отговорСигнализирай
преди 10 години
преди 10 години
преди 10 години
преди 10 години
преди 10 години
преди 10 години
преди 10 години
преди 10 години
преди 10 години
преди 10 години