IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

ГЕРБ се готви да управлява самостоятелно


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

11
Барак Обама
преди 10 години
Харесвам 19 Не харесвам 2
Готвим се за самостоятелно управление, пишем ви управленската програма.
отговор Сигнализирай
10
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 19 Не харесвам 3
Пак ще се купуват независими на килограм !!!
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 22 Не харесвам 2
Тази ако отслабне обаче с 40-50 кила голяма сладурана ще стане...
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 16 Не харесвам 3
до СТРАНДЖАТАБоклук, само една партия до сега е управлявала сама за последните 25г. Това, което пишеш е неадекватно и невъзможно, а приказките на свинята-майка са чист популизъм.
отговор Сигнализирай
7
Реалист
преди 10 години
Харесвам 23 Не харесвам 3
Отдел Пропаганда и агитация на ГЕРБ работи с пълна сила.Защо да не може да се въведе задължителното гласуване преди предсрчоните избори? Може и още как. Поставя се за цел парламента да приеме необходимите изменения за задължително гласуване и след като ги приеме, правителството подава оставка, парламента се разпуска и се насрочват избори. Е, това задължително гласуване не е по вкуса на ДПС, новия партньор на ГЕРБ, така че ГЕРБ едно ще говорят, друго ще правят - каквото им нареди ДПС.
отговор Сигнализирай
6
ББ
преди 10 години
Харесвам 20 Не харесвам 2
Ще ти дърпам ушите, няма да се изказваш преди да са ми прочели инструкциите как ще управлявам и какво ще правя. Цяла седмица ще ме инструктират, така че имай търпение.
отговор Сигнализирай
5
Евродепутат
преди 10 години
Харесвам 6 Не харесвам 23
Как простите и неграмотни *** на Позитано 20 не разбраха едно. България е член на ЕС и НАТО и като такава, тя вече е страна и се съобразява с политиката на ЕС и НАТО. Как не го разбрахте и продължавате да ставате смешни. Разбирам, че ви се плаща , но все пак трябва и нещо умно да се напише. Вече не сме сателит на СССР , това е и е просто , но за умни хора.
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 24 Не харесвам 3
Е верно няма такава държава - да ги "изгониш с камъни" и после пак да си ги избереш! Като се позамисля обаче излиза, че всъщност от дведесет и кусур години само това правим... и после се чудим `що сме на това дередже?!
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 24 Не харесвам 7
тези в ред ли са? с 30 процента - самостоятелно? а пък тази как имая наглостта да се показва!
отговор Сигнализирай
2
men
преди 10 години
Харесвам 10 Не харесвам 0
Честно ли ? Да не се надява човек...
отговор Сигнализирай
Новини