IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Кунева: Бързането на Станишев за избори издава паника


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

21
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 22 Не харесвам 0
Кунева, нещо не ти се люпят яйцата снесени в гнездото на Костов !
отговор Сигнализирай
20
До 12
преди 10 години
Харесвам 9 Не харесвам 7
Като цяло кариерата и в Брюксел не беше лоша.Да ми кажеш дебелата комунистическа *** Илияна Йотова какво е направила в европарламента, а Калфин, а някой от останалите?Та...отново повтарям...не м оже само да се плюе.И на мен не ми я любимка, но я предпочитам пред Бареков, Волен, БСП и ДПС.Вие ако си искате, отново отидете и пуснете червената бюлетина. Може и за Бареков...или Воленчо.Това е положението. Такива са ни политиците. А и те, все пак, излизат от народа. Не ни ги е изпратил дру
отговор Сигнализирай
19
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 20 Не харесвам 3
Пръмовката, къде тръгна отново, хареса ли ти как те унодиха хората на Костов ?
отговор Сигнализирай
18
мразя СЕРЖ
преди 10 години
Харесвам 20 Не харесвам 6
Ай стига с простотиите на Станишев, какви избори баш в пика на сезона? Ясно, че целта е само бабите и *** да гласуват. Драйфа ми се от тоя съсел вече. Не може ли да се държи като мъж и да спре с к*рвенските номера.Избори септември, не по - рано.
отговор Сигнализирай
17
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 9 Не харесвам 12
И аз не я харесвам много Кунева, но е в пъти по-добрия вариант от тоталните селяци от БСП и от мафиотите от ДПС.В пъти по-добра.Ясно е, че българина идеален кандидат няма да намери никога, но жената поне е проевропейски ориентирана и не вярвам да ходи да *** зад**ка на Путин за някоя и друга рубла.
отговор Сигнализирай
16
доброжелател
преди 10 години
Харесвам 15 Не харесвам 3
Мегленче, да се пазиш от Костов, пак ще те пр@@бе.
отговор Сигнализирай
15
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
Явно долните са очаровани от останалите политици.
отговор Сигнализирай
14
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 12 Не харесвам 5
що за изказване - хората няма да гласуват, защото са в отпуска?! ако ме е грижа за държавата ми и какво се случва с нея, няма значение кога са изборите. ама че патица е тази, а уж от миналата година само кряка за оставка,нали и след изборите на пресконференция си сложиха табелки оставка, една година крякаха за незабавна оставка и избори, а сега - много бързо, ай сиктир
отговор Сигнализирай
13
Я ПАК ТАЯ
преди 10 години
Харесвам 22 Не харесвам 3
БКП->СДС->НДСВ->РИФОРМАТОРКА и скромна банкерка в ПАРИБА се е наточила, след като я изритаха от ЕВРОПАРЛАМЕНТА
отговор Сигнализирай
12
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 17 Не харесвам 7
***,представете си,че настъпят адски жеги по време на изборите и вашите избиратели с бастунчета получат забрана от ЛЛ-ар да не излизат на вън.Пълен провал на Сергея,а нямате подготвен човек да замени този "талант".И кво правим тогава,А?
отговор Сигнализирай
Новини