IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Борисов увещава БСП: Подкрепете си кабинета за бюджета


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

57
Ай стига , бе
преди 10 години
Харесвам 9 Не харесвам 6
Цялата работа е за пари, за много пари. Не за 200 - 300 млн, а за десетки пъти повече. Я колко се загрижил...Направо да се разплачеш.
отговор Сигнализирай
56
Hris
преди 10 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
До лолитаНаучи се първо да пишеш! Какво е това "ште"???
отговор Сигнализирай
55
Hris
преди 10 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
Научи се първо да пишеш! Какво е това "ште"???
отговор Сигнализирай
54
гербаджия
преди 10 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
44,по този път вече сме минавали и имаме алгоритъм за решението му.За три и половина години сменихме 4/четири/ Министри на Здравеопазването и ако трябва ще сменим и още повече . Е, все на някой ще попаднеме, може би ..????..
отговор Сигнализирай
53
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
бая бунак се е наплодил - а пък тръгват да затварят и границите......
отговор Сигнализирай
52
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 6 Не харесвам 4
"Напред Боби народът е с тебе"Ама той не е с вас.......
отговор Сигнализирай
51
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 15 Не харесвам 2
Умник,брей.Единственото което го водело да са в залата в този момент.са били думите на президента. А народа?Че нали президента отдавна свали доверието си към правителството.Нали президента беше "назначен" с партийна поръчение от Борисов9хем не искаше,но след пошляпване по вратлето се съгласи).,парламента не се ползва с никакво доверие и Борисов затова и не влиза на заседанията.Като толкова много иска да уважи президента с ДПС имат предостатъчно гласове,нека си гласуват каквото сметнат за добре.
отговор Сигнализирай
50
Тони Кутев
преди 10 години
Харесвам 3 Не харесвам 10
До t kМомче не пиши толкова дълги постове и незавършени при това.Тук гоним бройка а не дълги фермани.
отговор Сигнализирай
49
Язе
преди 10 години
Харесвам 23 Не харесвам 4
Бойко зарази всички с шизофренията си... Никой в тоя парламент не знае какво иска извън личните си интереси.
отговор Сигнализирай
48
лолита
преди 10 години
Харесвам 16 Не харесвам 8
нема ли поне един нормален от ГЕРБ да каже на този побъркания *** че толкова омраза се събира кум него която ште изригне така както никога досега. И какъвто е страхлив и себичен неговото" управление" ште бъде ликвидирано с невиждани бунтове.
отговор Сигнализирай
Новини