IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Борисов впечатлен от Близнашки, но е с резерви към министри


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

92
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 12 Не харесвам 4
Борисов винаги се е впечатлявал от комунисти - от Ленин, Сталин и Мао през бай Тодор Правешки до Георги Близнашки!Този мутромилиционер и криптокомунист е генетично и инстиктивно мрази всичко демократично!
отговор Сигнализирай
91
впечатлителен
преди 10 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
Бойко е впечатлен от Близнашки,но дали Близнашки е впечатлен от Бойко!?
отговор Сигнализирай
90
кой?
преди 10 години
Харесвам 13 Не харесвам 5
Кой беше тоя другар Борисов? Член на БКП? Пожарникар? Агент Буда?
отговор Сигнализирай
89
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 9 Не харесвам 4
Вече даже не ми е смешно като го видя.....
отговор Сигнализирай
88
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
До Анонимен 110Да говориш разбираемо, не значи да си ***!
отговор Сигнализирай
87
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
До до 95Така е, Бойко говори разбираемо и достъпно за хората. Всички разбрахме като сравни хората с кучетата ама не го не хапахме, защото явно сме по-*** от тях. Всички, или почти всички могат да чета, но останаха малко, които разбират какво четат или слушат. Само за информация това дето го говори по телевизията са му го написали и той среща затруднения да го чете (понякога), така че слушай мъдри мисли на ПР-ите и се кефи.
отговор Сигнализирай
86
Някой
преди 10 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
Като видя или чуя този човек да дава мнение направо умирам от смях и срам. Не знам как има хора които гласуват за т.н. гербл Догога ще сме толкова овчил пак трябва да гласуваме за бсп защото с тези ще стане отново страшно.
отговор Сигнализирай
85
ronstoff01
преди 10 години
Харесвам 9 Не харесвам 3
Банско малоумие докарано на власт от себеподобни. Коя да е крава има по-интелигентна муцуна.
отговор Сигнализирай
84
АРХАНГЕЛ
преди 10 години
Харесвам 17 Не харесвам 4
Винаги, когато отворя форума първо се смея, после ми става гадно! Смея се на простотията на заблудените овчици, които харесват най-срамната фигура в най-новата Българска история - прословутия каратист пожарникар, известен с никовете буда, тиквата и винету! После ми става гадно, защото тези овчици са доста голяма част от народа ни! Горките са загубили всякаква способност да мислят и разсъждават, а се доверяват изцяло на медиите! В тази ситуация може България да я няма не след 20, а след 10 години
отговор Сигнализирай
83
pipi
преди 10 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
До ИлиянКефи те,защото и ти си толкова грамотен ,колкото него.
отговор Сигнализирай
Новини