IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Всички плащаме, за да се возят по 5-10 души във влак!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

151
BG
преди 10 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
Мисля, че е краЙно време след влаковете да се закрие и голяма част Парламента в БГ,по простата сметка че е нерентабилен, носи само загуби за бюджета и като цяло е неефетивен. Нали сме либерастка губерня?
отговор Сигнализирай
150
пътник
преди 10 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
Не влакове трябва да се съкращават, а чиновници и депутати!
отговор Сигнализирай
149
anonimen
преди 10 години
Харесвам 20 Не харесвам 4
Ей, мутро, а колко плащаме ние ти да се возиш в Мерцедес?
отговор Сигнализирай
148
anonimen
преди 10 години
Харесвам 22 Не харесвам 2
Всички плащаме за да ни ограбват 5-10 мутри, 20-30 олигарси и още 200-300 политици.
отговор Сигнализирай
147
Олемале :)))
преди 10 години
Харесвам 26 Не харесвам 3
Влаковете трябва да са пълни до тавана. Иначе не се брои. Даже от прозорците и вратите триабва да висят за да си личи че е добре изпълнена композицията. Това да не е лукс класа по двама трима да ми се возите.
отговор Сигнализирай
146
internetlumpen
преди 10 години
Харесвам 15 Не харесвам 2
Хайде сега да си платите за гяволията с Южен поток! (виж начална страница) Кой ще плаща? Кой? Кой? Пак лошия мат`рял ли? Кога ще почнете да влизате в затвора? Кога? Кога?
отговор Сигнализирай
145
7
преди 10 години
Харесвам 18 Не харесвам 0
Да ние ще си ги оправим и после ще ги продадем на безценица,защото са губещи.Така направиха и с БТК.ПРОКАРАХА КАБЕЛИТЕ ПОД ЗЕМЯТА и после го продадоха за без пари.Така продадоха всички печеливши сектори .Защо не продадат пощите.Да не би да са печеливши?Ама не са като товарните влакове.
отговор Сигнализирай
144
173, тъпотиите са
преди 10 години
Харесвам 13 Не харесвам 9
твои.Влак с 10 души виждам почти всеки ден на една от гарите, за които се въвежда намалението на броя обслужващи влакове. В определени часове има и по- малко хора в тях.Но то така е у нас- когато не вадиш пари от джоб, лесно се разпореждаш.Типично по селски.
отговор Сигнализирай
143
...
преди 10 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
а не цели линии. Но кой ли се вълнува от това, което иначе обсъжда с широко зинала уста.Чукчата е ясно, че е писател.
отговор Сигнализирай
142
...
преди 10 години
Харесвам 6 Не харесвам 9
Усещам, че са доста надъханите тук претенциозни и оплаквачи, за които каквато и мярка да се въведе, на тях все не им пасва, т.к. не могат да сметнат две и две. Какво пречи на социално слабите да се предоставят помощи за транспорт? Това няма да е нищо ново, дори за у нас. Много по- евтино излиза от поддръжката на губещи линии. А и толкова сте се запознали, преди да се излеете по форумите, както винаги и по български- негативно и слабоумно- закриват се определени влакове, за определени часове,
отговор Сигнализирай
Новини