IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Борисов иска бързи процеси в борбата с престъпността


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

23
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 12 Не харесвам 0
Хората работили в МВР по 30 години преди 30 години казват ,че това може да се направи за 3 месеца. Но с точните хора, а не с корумпета отгоре до долу.
отговор Сигнализирай
22
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
OK,но почни от парламента,министерствата,обществените поръчки.Както е казал народа рибата се вмирисва от към главата.Ама досега никой не се е осмелил да рови в че много ще замирише.А и кво стана с онези 4 милиарда?
отговор Сигнализирай
21
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 11 Не харесвам 0
Бойко, накъде! Накъде ти отиваш в ноща?
отговор Сигнализирай
20
Наблюдател
преди 9 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
Тази работа за да се случи, започва се в НС със съответното законодателство с хората които твърдо са убедени че трябва да стане! Не сама по телевизията! Променят се някои срокове от-до, махат се някои текстчета... Изрично се написва кой каква отговорност носи, включително за сроковете и какво му се случва ако не ги спазва...... ей такива работи, не е сложно.
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 9 години
Харесвам 11 Не харесвам 0
АМИ ОГЛЕДАЙ СЕ В ОГЛЕДАЛОТО И КОГОТО ВИДИШ ТАМ ГО АРЕСТУВАЙ АМА ЩЕЭ КАЖЕШ НЕМА КАК САМ -----ТОВА Е ИСТИНАТА
отговор Сигнализирай
18
Ред арми
преди 9 години
Харесвам 10 Не харесвам 2
Ами при бързи процеси в борбата с престъпността ти пръв ще влезеш в затвора мутро
отговор Сигнализирай
17
днес
преди 9 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Струва ми се щом сами не си решим проблемата, никой няма да ни помогне."Полицаи"... Когато съм виждал филма "Проверка на дорогах". И сега казвам, и утре пък - "Полицаи"!Кой ще бъди се боря с престъпността???
отговор Сигнализирай
16
Ехаа
преди 9 години
Харесвам 17 Не харесвам 2
Ами айде де! Какво чакате? Действайте! За това сме ви избрали! Ако го направите пак ще ви изберем!
отговор Сигнализирай
15
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
Бързи процеси са авиакатастрофи. Помисли си, Бойко. По-бърже пък няма к`во.
отговор Сигнализирай
14
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 22 Не харесвам 1
Най-добре дасе приеме закон за собствеността - ако сбараш някой в твоя дом, лозе, нива или магазин, да можеш да го претрепеш както си искаш. Тогава много хора, включително и от етносите бая ще се замислят преди да влезнат в частна собственост.
отговор Сигнализирай
Новини