IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

АБВ на нож - няма да подкрепи актуализацията на бюджета


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

12
Гаров
преди 9 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
Гръмки приказки за какво ли не ...Има една поговорка ....."..нов бардак със стари к..ви не се прави...." Всички тия магьоснически истории на всяка една партия е - цоцане на партийни субсидии. Сладка работа.Румен да спре да говори глупости ами да каже - Тополовград отдавна трябва да му се промени името в ПЪРВАНОВ град. Какви огромни площи са купени там бедна ви е фантазията.В района на Камчия какви първанови хотелчета има - нямам думи.В публичното пространство се въртят 200-300 човека
отговор Сигнализирай
11
И заема от 16 млрд.
преди 9 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
уж нямаше да подкрепяте, пък мина...алчни ***!
отговор Сигнализирай
10
Суворов
преди 9 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
Хората вече им се наслушаха на недодяланите имприказки, както на тези от Реформаторския блок, Патриотичнияфронт или АБВ.Всички те са вързани на една ясла и чакат отбате Бойко да ги нахрани . . !?
отговор Сигнализирай
9
Посмали, бай Вуте!
преди 9 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
И БАН-ските старци те притискат за още парички.Но ако ги получат, те няма да отидат за заплати на обикновените висшисти и най-младите асистенти - на тях ще дадат в най-добрия случай по няколко мизерни левчета! Всичко ще иде за дозакръгляне на шкембетата на шефовете и на техните протежета.Имате ли представа, как в отделни институти тайно се замислят някакви вътрешни критерии за нещо като "вътрешна атестация", да си били преразпределяли евентуалните допълнителни пари, ако такива изобщо дойдат!
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
Prasni prikaski abv e pidlogata na gerb bb
отговор Сигнализирай
7
БОКО-ТИКВОКО
преди 9 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
Така се репчесте и за 16 милиардния заем,но след като тиквата ви даде някой лев клекнахте.Сега същия рекет,тъй като сте *** и не можете да измислите нещо ново.
отговор Сигнализирай
6
де е България
преди 9 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
България ли-ами...София и може би още 2-3 града/без неприязън към софиянци/.
отговор Сигнализирай
5
ист
преди 9 години
Харесвам 11 Не харесвам 5
Румен Петков не е специалист по бюджета. Той е специалист по шадраваните.
отговор Сигнализирай
4
Някой да пусне водат
преди 9 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
Ух че миришеееееее.....
отговор Сигнализирай
3
пияндурника
преди 9 години
Харесвам 8 Не харесвам 3
Този наглец притежател на картини купувайки за жълти стотинки,куейчич-муевич ще говори за бюджет,нали всички са дружки,чудя се как още е на хранилката на народа,всички живейки в София в жилища за жълти стотини,вие мръсни ***,хората *** като мухи,а вие сте подсигурили поколенията си.
отговор Сигнализирай
Новини